Ložnice je místem, kde byste měli najít pohodlnou postel, na které si po náročném pracovním dni dopřejete kvalitní odpočinek. Pokud nemáte v ložnici dostatek místa pro klasické dvojlůžko, máme pro vás řešení, rozkládací postel s přistýlkou, která vám zajistí komfort, a nezabere vám tolik místa. Tyto postele jsou obvykle vyrobeny z masivu, což zaručuje vysokou stabilitu. Seznamte se s naší nabídkou, kde najdete dvoulůžkové postele přizpůsobené vašim potřebám.

Postele s přistýlkou

Postele, které jsou k dispozici na lanonabytek.cz, jsou skvělým řešením pro každého, kdo chce módní, atraktivní design, pohodlí a funkčnost. Rozkládací postel s přistýlkou bude krásným prvkem v každé moderní ložnici. Ocení je zejména ti, kteří mají omezený prostor a nemají místo na dvě samostatné postele v místnosti. Jsou skvělým řešením pro malý dětský pokoj. Díky možnosti zasunutí jedné částí pod druhou, budou mít vaše děti v pokoji dostatek místa během dne. Večer jednoduše vyjmete spodní postel a proměníte dětský pokoj v útulnou a pohodlnou ložnici.

Rozkládací postele s přistýlkou z lanonabytek.cz jsou cenově dostupné pro každého. Vyrábíme je z vysoce kvalitního dřevěného masivu, který zaručuje životnost a odolnost nábytku proti poškození. Velký důraz klademe na zajištění bezpečnosti. Postele určené pro děti jsou navíc vybavené zábranami, které můžete namontovat jak vpravo tak i vlevo. Chrání vaše děti během spánku. Nožky s čtvercovou základnou zajišťují stabilitu a klidný a bezpečný spánek. Postele jsou natřené ekologickými barvami a laky, které mají všechny potřebné certifikáty a atesty. Zákazníci, kteří si pořídí naše rozkládací postele s přistýlkou, ocení nejen vysokou kvalitu, ale také módní design, který odpovídá současným trendům.

Na webu lanonabytek.cz nabízíme postele různých rozměrů a barev, takže si doopravdy každý vybere. Máte rádi světlo odstíny, nebo živé barvy? Máme postele i pro vás. Rozkládací postele s přistýlkou jsou snadno sestavitelné, pohodlné a funkční. Jsou vybaveny prostornými šuplíky pro uložení ložního prádla. Atraktivní design a pohodlí vás budou bavit, pozvedněte váš spánek na vyšší úroveň.

Bezpečné doručení
Bezpečné doručení

Našim klientům nabízíme přepravu nábytku po celém území České Republiky pouze vlastní dopravou.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl