Pokud máte více dětí v jednom malém pokoji, klasická patrová postel bude jistě pro vás tím pravým. Nejenže vytvoříte dokonalý spací koutek pro vaše ratolesti, ale navíc ušetříte místo. Děti tak budou mít více prostoru na hraní a učení. Seznamte se s naší nabídkou funkčních a pohodlných patrových postelí!

Patrové a vyvýšené postele

Patrové postele jsou ideálním a praktickým řešením do dětského pokoje. Ať už ji pořizujete pro jedno dítě nebo pro sourozence, promění dětský pokoj v dokonalé místo na spaní i hraní. Při nákupu palandy se nemusíte obávat o bezpečí svých dětí. Naši návrháři se postarali o každý detail, tak aby se vaše ratolesti cítily pohodlně a hlavně bezpečně. Palandy jsou proto vybavené praktickou zábranou chránící vaše děti před pádem. Navíc je můžete namontovat jak na pravou tak i na levou stranu postele. Díky nožkám o čtvercové základně jsou postele velmi stabilní. Naše palandy jsou konstrukčně navržené tak, aby dítě spící na spodní části patrové postele nebylo rušeno ani při pohybu dítěte na vrchní palandě, ani při chůzi po žebříku. Mysleli jsme i na hygienu, proto jsme rámy postele vybavili speciálními větracími otvory. A nezapomněli jsme ani na dostatečný komfort, patrové postele jsou doplněné vhodnými matracemi pro děti. Bezpečnost, pohodní a design našich paland jde ruku v ruce s životností. Proto pro výrobu postelí používáme zejména borovicové dřevo, které je ceněné pro svou pevnost, snadné zpracování, a navíc je cenově dostupné.

Nabídka patrových postelí na lanonabytek.cz zahrnuje jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové postele. Pokud máte jedináčka v malém dětském pokoji, pak jednolůžková vyvýšená postel v kombinaci se stolem či skříní bude pro vás ideálním řešením. Máte-li prostoru o něco více, vyberte si z naší nabídky dvoulůžkových patrových postelí, kterou navíc můžete kdykoliv využít pro návštěvu. Dvoulůžkové a třílůžkové patrové postele jsou skvělým řešením do malého pokojíčku pro dvě či tři děti. Díky důmyslným zásuvkám na ložní prádlo a možností zasunutí třetí části postele, budou mít vaše děti více místa na hraní a učení. Naše patrové postele lanonabytek.cz šetří váš prostor! Proměňte pokojíček v útulné dětské království. Cílem našich návrhářů z lanonabytek.cz bylo vytvořit pro vás a vaše děti nejen bezpečný a kvalitní nábytek, ale také moderní a atraktivní prvek dětského pokojíčku. A výběr je doopravdy bohatý - z naší pestré palety barev si jistě vyberete!

Bezpečné doručení
Bezpečné doručení

Našim klientům nabízíme přepravu nábytku po celém Polsku pouze vlastní dopravou.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl