Rádi byste ušetřili místo v dětském pokojíčku nebo v ložnici, kde jste sami? Pak je ideálním řešením pořídit si naši jednolůžkovou postel. Je stejně tak pohodlná jako větší verze, a hlavně zabírá mnohem méně místa. Naše postele se zcela přizpůsobí vašim potřebám. Seznamte se s naší širokou nabídkou jednolůžkových postelí, které vám zaručí pohodlný a příjemný spánek.

Jednolůžkové postele

Jednolůžka od lanonabytek.cz nabízejí kombinaci pohodlí, atraktivního designu a funkčnosti. Perfektně se hodí jak do dětského pokoje, tak i do ložnice. Jsou ideálním řešením všude tam, kde potřebujete ušetřit místo. Navzdory malým rozměrům poskytují komfort a zaručí vám klidný spánek.

Při nákupu jednolůžka do dětského pokoje je na prvním místě zejména bezpečnost. Výrobci našich postelí, dostupných na webu lanonabytek.cz, jsou si toho plně vědomi, a proto navrhují nábytek tak, aby se minimalizovalo riziko pádu. Proti pádu během spánku chrání nejen speciální zábrany, ale rovněž i dřevěné nohy s čtvercovou základnou, které poskytují mimořádnou stabilitu postele. Bezpečnost vašich dětí je naší prioritou.

Nejste si jistí, že právě jednolůžka od lanonabytek.cz jsou pro vás nejlepším řešením a obáváte se, že vám dlouho nevydrží? Všechny modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, takže se nemáte čeho obávat. Namísto lepených materiálů používáme pro výrobu dřevěné desky nebo dřevotřískové desky s vysokou odolností proti proražení. Všechny použité laky a barvy byly schválené pro použití na dětský nábytek. Jednolůžkové postele firmy lanonabytek.cz jsou k dispozici v mnoha typech a barvách. Vybere si doopravdy každý. Ať už máte rádi pastelové nebo intenzivní živé barvy. Na své si přijdou i milovníci barvy přírodního dřeva. Přinášíme moderní design nábytku, který vyrábíme v souladu s nejnovějšími trendy a preferencemi dětí. Velkou výhodou postelí z lanonabytek.cz je jejich vysoká funkčnost. Už vás nebude trápit skladování ložního prádla. Naše postele jsou totiž vybavené prostornými šuplíky, policemi a praktickými úložnými prostory. Jednolůžka v nabídce lanonabytek.cz ocení všichni, kteří se zajímají o módní, atraktivní design nábytku, cení si pohodlí a dbají na funkčnost a vyžadují bezpečnost během spánku. Manuál přiložený k nábytku vás jednoduše provede montáží. Ta vám nezabere mnoho času. A vy si tak rychleji vychutnáte své nové pohodlné lože.

Bezpečné doručení
Bezpečné doručení

Našim klientům nabízíme přepravu nábytku po celém území České Republiky pouze vlastní dopravou.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl