BEE 90x180 bavlna jednolůžková dětská domečková postel Lano Nábytek
Akce běží do 5 května 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč si BEE zamilujete:
- cítí magii a jedinečnost Vnáší magii do dětského pokoje.
- je spolehlivá a krásná Přitahuje pozornost a hodí se do mnoha interiérů.
- zajišťuje pohodlný spánek Umožňuje vybrat tu správnou matraci.
- bezpečnost je pro ni základ Pevné zábrany zajišťují bezpečí vašeho miminka.
- pro kluky i holčičky Ideální volba pro dívky i chlapce.
- solidní konstrukce Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů.
Splňte sny svého dítěte s dětskou postelí ohrádkou BEE od Lano Nábytek
Dětská postel ohrádka není jen obyčejným místem na spaní. Je to především prostor pro hraní, rozvoj fantazie a snění. V Lano Nábytek tomu dokonale rozumíme, a proto jsme vytvořili něco výjimečného pro nejmladší děti – nízkou ohrádku pro dítě ve tvaru domečku. Naše postel ohrádka se stříškou ve tvaru domečku, inspirovaná dětskou nevinností, není jen kus nábytku – je to brána do světa nekonečných dobrodružství a bezstarostné radosti, která přenese vaše dítě do pohádkového světa, kde se sny stávají skutečností. Ideální dětská postel, která kombinuje pohodlí, bezpečnost a zábavu? Seznamte se s naší jedinečnou ohrádkou se stříškou ve tvaru domečku. Naše BEE je jednolůžkový model postele vytvořený s ohledem na ty nejmenší. Výhodou postýlky typu ohrádka jsou pevné zábrany, které zajišťují bezpečí miminka. Vstup umístěný uprostřed ohrádky naopak umožňuje, aby i lezoucí dítě mohlo volně vcházet a vycházet z postýlky bez obav z pádu. Naše ohrádka ve tvaru domečku je místem, kde mohou bezpečně spát a užívat si čas na hraní. Stříška ve tvaru domečku dodává kouzlo, vybízí ke kreativní hře a zároveň vytváří útulný a bezpečný úkryt pro odpolední spánek. Není to jen postel – je to magické místo, které pomůže vašemu dítěti objevovat svět.
Dětská ohrádka ve tvaru domečku – skvělá volba pro holčičku i kluka
S Lano můžete vytvořit vysněný dětský pokoj. Tento model je skvělou volbou jak jako postel pro holčičku, tak postel pro kluka. Můžete si ji personalizovat výběrem své vysněné barvy z naší palety tak, aby dokonale ladila se zbytkem interiéru. Díky tomu se vaše dítě bude cítit výjimečně a jeho pokoj se stane místem pro pohodlný spánek a relaxační odpočinek. Útulná stříška u postýlky BEE zajišťuje pocit soukromí a bezpečí, jako by dítě mělo svou malou chatu na schovávání před světem. Dokážete si představit, jak vaše dítě tráví hodiny vymýšlením pohádek, čtením knížek nebo vytvářením svého malého koutku pro kreativní dobrodružství v krásné ohrádce ve tvaru domečku. Staráme se o vaše dítě stejně jako vy. Proto k výrobě našich postýlek používáme pouze materiály nejvyšší kvality. Využíváme borovicové dřevo a atestované laky, které nejen zlepšují vzhled postelí, ale především dbají o bezpečnost vašeho dítěte. Navíc dřevěné zábrany zajišťují bezpečný spánek dítěte a klid rodičům. Dbáme na to, aby byl každý detail pečlivě promyšlen a zajistil dětem ty nejkrásnější sny.

Dětská ohrádka domeček – komfort a zdravý spánek díky ideální matraci
Víme, jak důležitý je zdravý spánek pro vaše dítě. Proto jsou u Lano Nábytek dostupné matrace o různé tvrdosti. Doporučujeme věnovat pozornost matraci KOKOS nebo MAJORKA, které se přizpůsobí potřebám rostoucího organismu. Díky tomu každá dětská postel od Lano Nábytek zaručuje komfort a bezpečnost spánku malého dítěte. Naší prioritou je vaše spokojenost a pohodlí pro vaše dítě. Naše postýlka typu ohrádka se stříškou ve tvaru domečku je oázou pohodlí a radosti, která každou noc naplňuje dětská srdce magií. Důvěřujte Lano Nábytek, stejně jako stovky jiných rodičů, a otevřete dveře do říše nádherných snů vašeho dítěte. Naše dětská postel ohrádka BEE ve formě domečku se stříškou není jen skvělým místem na spaní, ale také neocenitelným prostorem pro rozvoj fantazie a kreativity. Naše postýlka se stříškou vnese do pokoje vašeho dítěte magii a jedinečnost. Uložte své dítě a sledujte, jak se usmívá při cestování říší snů. Jeho radost je naší nejsilnější motivací.

Ahoj, poznej mě blíž!
Před konečným výběrem se seznamte s každým rozměrem BEE, který je vyznačen na vedlejším nákresu ➔

Doplňující informace k fotografiím a barvám postelí Lano Nábytek
Fotografie a barvy postelí se mohou mírně lišit od skutečnosti. Je to způsobeno nastavením monitoru počítače nebo jiného zařízení. Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.
Technické údaje
| Model | BEE |
| Počet lidí | 1 |
| Barva | bavlna |
| Provedení | certifikovaná, bezpečná pro děti, matná |
| Velikost | 90x180 |
| Nosnost | 100 kg |
| Délka postele | 188 |
| Šířka postele | 97 |
| Výška postele | 184 cm |
| Hmotnost | 33 kg |
| Zábrana | součástí je pevná svislá zábrana |
| Žebřík | nevztahuje se |
| Šuplíky | nevztahuje se |
| Materiál šuplíků | nevztahuje se |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 180 cm |
| Šířka matrace | 90 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | 13 cm |
| Rám | masivní borovice, lepidlo, bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | jednolůžko |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem, otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve třech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel, rošt, montážní sada, montážní návod |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Prohlášení o bezpečnosti |
| Vlastnosti postele__Střeška (domečková postel) | Ano |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Velikost postele | 90x180 |
| Barva postele | bavlna |
| Věk dítěte | Postele pro předškoláky (4-6 let) |
| Typ postele | Jednolůžkové postele |
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
