CONCEPT 80x200 bavlna Montessori postel na podlaze pro děti ohrádka Lano Nábytek
Akce běží do 27 dubna 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč si CONCEPT zamilujete:
- je odolná proti poškození Borovicové dřevo je trvanlivé a odolné vůči oděrkám i nárazům.
- přizpůsobí se změnám v interiéru Snadno se přizpůsobí měnícím se potřebám a vkusu dítěte.
- zajišťuje pohodlný a komfortní spánek Dítě si může užívat pohodlný a klidný spánek.
- přizpůsobte si ji podle sebe K dispozici je několik variant zábran.
- cení si bezpečnosti Dřevěné zábrany chrání dítě během spánku i her.
- solidnost je základ rošt zajišťuje stabilitu a bezpečnost.
Objevte postel CONCEPT
Objevte postel CONCEPT
Unikátní forma, neotřelý styl – bavlněná dětská postel ohrádka CONCEPT 80x200
Dětská postel typu ohrádka CONCEPT je lůžko vytvořené s ohledem na minimalistické aranžmá. V moderních prostorech se bude vyjímat dokonale, ale nejen tam. Díky svému univerzálnímu charakteru ji můžete sladit prakticky s jakýmkoli interiérem, bez ohledu na použitý styl. Dětská postel CONCEPT je nábytek, který se přizpůsobí každému interiéru. Jednoduchý, nevtíravý styl je výhodou, kterou jistě oceníte při občasné změně designu v dětském pokoji. Dětská postel ohrádka CONCEPT má však ještě více výhod. Především je velmi pohodlná a dítě se může bezpečně vydat k odpočinku po celém dni intenzivních her.
Pohodlná matrace a bavlněná dětská postel CONCEPT 80x200 – recept na vydařený spánek
Pohodlná a solidní dětská postel CONCEPT je základ. Je to fundament pro hluboký, zdravý a regenerační spánek. Do této skládačky je však potřeba ještě jeden prvek. Tím je pohodlná a správně zvolená matrace podle potřeb dítěte. Nevíte, jak ji vybrat? Podívejte se do záložky: JAKOU VYBRAT MATRACI nebo nás kontaktujte. Co činí dětskou postel CONCEPT tak bezpečnou? Je to především nejkvalitnější materiál – borovicové dřevo. Díky této surovině je postel neobyčejně solidní a stabilní. Nebojí se oděrek, nárazů ani jiných každodenních výzev. Můžete si být jisti, že díky vhodně navrženým dřevěným zábranám má dítě během spánku i denních her plnou ochranu. Všechny rohy postele jsou zaoblené, což předchází náhodným oděrkám jemné dětské pokožky.

Funkční, bezpečná a útulná – bavlněná dětská postel CONCEPT
Konstrukce této solidní dětské postele CONCEPT je navržena tak, aby umožňovala bezpečnou hru i odpočinek. Dřevěné zábrany kolem postele tvoří jakousi tichou ochranu, která neustále dohlíží na bezpečí miminka. Stojí za zmínku také Dřevěný rám, který je vyroben z dřevěných desek. Kupte si dětskou postel CONCEPT a jistě splní všechna vaše očekávání.

Ahoj, poznej mě blíž!
Před konečným výběrem se seznamte s každým rozměrem CONCEPTU, který je vyznačen na vedlejším obrázku ➔

Doplňující informace k fotografiím a barvám postelí od Lano Meble
Fotografie a barvy postelí se mohou mírně lišit od skutečnosti. Je to způsobeno nastavením monitoru počítače nebo jiného zařízení. Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.
Technické údaje
| Typ | ohrádka |
| Model | CONCEPT |
| Počet lidí | 1 |
| Barva | bavlna |
| Provedení | certifikovaná, bezpečná pro děti, matná |
| Velikost | 80x200 |
| Nosnost | 100 kg |
| Délka postele | 208 cm |
| Šířka postele | 87 cm |
| Výška postele | 68 cm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Zábrana | součástí je svislá zábrana na výběr |
| Žebřík | nevztahuje se |
| Šuplíky | nevztahuje se |
| Materiál šuplíků | nevztahuje se |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | nevztahuje se |
| Rám | masivní borovice, lepidlo, bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice, lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem, otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve dvou krabicích |
| Cena zahrnuje | postel, rošt, montážní sada, montážní návod |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Prohlášení o bezpečnosti |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Velikost postele | 80x200 |
| Barva postele | bavlna |
| Věk dítěte | Postýlky pro batolata (2-3 roky) |
| Typ postele | Dětské ohrádky |
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zábrana | 14996, 14822, 13732, 13733, 13734, 14821 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
