Dětská domečková postel OSKAR

Oskar bt.jpg
Cena:
7 531,46 Kč 7531.46
připraveno k odeslání Ks

Jednolůžková postel z borovice určená pro nejmenší. Nadčasový vzhled připomínající domeček bude splněným snem každého dítěte. Pohodlná a bezpečná postel OSCAR má na každé straně bezpečnostní zábrany. Model je dostupný v několika velikostech a barvách, aby ladil s jakýmkoliv uspořádáním dětského pokoje. Materiál použitý pro výrobu je nejkvalitnější přírodní borovicové dřevo. Postel je třikrát lakovaná, použité barvy splňují všechny požadované normy pro dětský nábytek.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky

Detailní informace

Podrobné rozměry:

- celková výška: 148 cm

- délka přední zábrany ve velikosti postele 170 cm a 180 cm: 96 cm

- délka přední zábrany ve velikosti postele 160 cm: 80 cm

Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy

Naše postele vyrábíme v souladu s normou EN-747-1: 2012 + A1: 2015. Díky tomu si můžete být jisti, že výrobek byl vyroben podle nejvyšších bezpečnostních standardů pro výrobu dětských postelí.

Laky bezpečné pro Vaše dítě

Malování postele je nejtěžší fáze výroby. Povlak musí být odolný a bezpečný, proto pravidelně ověřujeme dodavatele. K výrobě postelí používáme pouze barvy na vodní bázi v souladu s normou EN 71-3: 2019, která zaručuje bezpečnost vašeho dítěte.

Zdraví je nejdůležitější

Pro výrobu našich postelí používáme barvy vytvořené v souladu s nařízením REACH. REACH je nařízení Evropské unie přijaté ke zlepšení ochrany lidského zdraví a životního prostředí před nebezpečím chemických látek a ke zvýšení konkurenceschopnosti chemického průmyslu v EU. Rovněž prosazuje alternativní způsoby hodnocení nebezpečnosti látek s cílem snížit počet zkoušek na zvířatech.

Vyrábíme postele z borového dřeva.
V souladu s přírodou

Naše výroba je založena pouze na dřevě se 100% certifikátem FSC, který zaručuje, že dřevo pochází ze zodpovědného lesního hospodářství.

Pevný dřevený rošt

Rošt se skládá z borovicových desek o tloušťce 2 cm. Každá z nich je jednoduše přišroubována k rámu pomocí standardních šroubů, které jsou součástí sady.

Snadná montáž pomocí imbusových šroubů

Tento způsob montáže je trvalý. Kromě toho můžete postel kdykoli snadno rozebrat a přemístit na jiné místo, aniž by ztratila svou stabilitu.

Naše montážní pokyny vycházejí z mnohaletých zkušeností a naší schopnosti naslouchat našim zákazníkům. Při nákupu naší postele je většina prvků připravena. Čela a zábrany již naši zaměstnanci sestavili. Vaším úkolem je kombinovat dlouhé prvky postele s krátkými.

Zatížení postele!

Maximální přípustné zatížení jedné postele je 100 kg! V případě postele pro 3 osoby je to až 300 kg nosnosti!

Myslíme také na vaši podlahu

Zničená podlaha rozhodně nepřidává lesk v krásně připravené místnosti, proto používáme pouze gumová kolečka, která jsou bezpečná pro podlahu.

 
 

Popis

 

Sada obsahuje: 

Rám postele - je vyroben výhradně z borového dřeva
Zábrany - Bezpečný spánek vašich dětí je naší prioritou
Pevný rošt do postele - vyroben z desek o tloušťce 20 mm, připevněnych standardními šrouby
Montážní materiál - je součástí sady s montážním návodem a pravidly používání nábytku

 

 

Přizpůsobte si svůj nákup

Vyberte správnou velikost

Rozměr v závorkách je celková velikost postele. Rozměr mimo závorky je spací plocha.

Vyberte si perfektní barvu

Popusťte uzdu své fantazii. Můžete si objednat postel v jedné barvě nebo kombinovat několik změnou barvy žebříku nebo zásuvek.

Vyberte si správné matrace

Vytvořili jsme kolekci matrací přizpůsobených našim postelím s odpovídající tvrdostí a výškou. Vyberte si svůj oblíbený. V případě jakýchkoli problémů s výběrem matrace nám zavolejte - rádi vám pomůžeme.

Prostorné úložné zásuvky

Vyberte si postel se zásuvkami a vytvořte další úložný prostor pro ložní prádlo nebo hračky. Při výběru barvy postele: bílá, grafitová nebo borovice budou zásuvky vyrobeny v kombinaci s dřevotřískovou deskou.

Sklep internetowy Shoper.pl