Dětská patrová postel IGNAS 90x200- bílá

aranzacja-pokoju-dzieciecego-lozko-pietrowe-wysokie-ignas-biały-lano-meble-_6_.webp
  • slevová značka
Cena:
11 145,00 Kč 12 383,33 Kč 11145.00
Nejnižší cena během 30 dní před propagační akcí: 10 525,83 Kč Pokud je produkt prodáván méně než 30 dní, je zobrazena nejnižší cena od okamžiku, kdy byl produkt uveden na trh.
připraveno k odeslání Ks

Vysoká dvoupatrová postel Ignaś je pohodlným a bezpečným kusem nábytku pro 2 děti. Obzvláště se hodí do menšího pokoje, kde je v plánu vytvořit místo na spánek pro sourozence. Pevná dřevěná postel má dodatečnou ochranu pro každé patro ve formě zábran na každé straně. Jde o vysoké příčky, které se postarají o to, aby dítě během spánku nespadlo z postele. Do vrchního patra se dostanete žebříkem. Ten je umístěn na delší straně levé nebo pravé. Ve spodní části najdete dva prostorné šuplíky pro lůžkoviny. Nábytek nemá žádné ostré nebo nebezpečné hrany. Tato postel je dostupná v několika velikostech, pro které si můžete vybrat různě velké matrace. Model Ignaś je dostupný v různých barvách. Jednotlivé díly se mohou od barvy postele odlišovat, můžete tak mít například jiné barvy žebříku nebo šuplíků. Barvy postele byly nabarveny třikrát pomocí barev, které jsou pro děti naprosto bezpečné. Nábytek je vhodný pro vlastní sestavení.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky

Popis

 

Sada obsahuje: 

Rám postele - je vyroben výhradně z borového dřeva, nohy postele jsou ve tvaru čtverce 4x4 cm, tloušťka ostatních prvků je cca 2 cm
Žebřík - s pohodlnými širokými příčkami. Univerzální montáž - můžete si vybrat, na kterou stranu chcete žebřík umístit
Zábrany - Bezpečný spánek vašich dětí je naší prioritou, a proto Vaše postel bude vybavena zábranou ve spodní a horní částí postele
Rošt pod matraci - rošt FLEX složený z břízových lamel.
Montážní materiál - je součástí sady s montážním návodem a pravidly používání nábytku

 

 

Přizpůsobte si svůj nákup

Vyberte správnou velikost

Rozměr v závorkách je celková velikost postele. Rozměr mimo závorky je spací plocha.

Vyberte si perfektní barvu

Popusťte uzdu své fantazii. Můžete si objednat postel v jedné barvě nebo kombinovat několik změnou barvy žebříku nebo zásuvek.

Vyberte si správné matrace

Vytvořili jsme kolekci matrací přizpůsobených našim postelím s odpovídající tvrdostí a výškou. Vyberte si svůj oblíbený. V případě jakýchkoli problémů s výběrem matrace nám zavolejte - rádi vám pomůžeme.

Prostorné úložné zásuvky

Vyberte si postel se zásuvkami a vytvořte další úložný prostor pro ložní prádlo nebo hračky. Při výběru barvy postele: bílá, grafitová nebo borovice budou zásuvky vyrobeny v kombinaci s dřevotřískovou deskou.

Zvýšení postele (+ 22cm)

Zvětšete vzdálenost mezi horním a spodním lůžkem o 22 cm. Při výběru této možnosti sada obsahuje nástavec na zvyšení postele a odpovídající delší žebřík.

 

 

Rozměry

Dostupné velikosti:

matrace : 90x200

Přesné rozměry:

 

Podrobné rozměry:

ZÁBRANA (spodní) odnímatelná ZDARMA

výška: 31 cm

délka: 104 cm

vzdálenost příček: 5,5 cm

ZÁBRANA (horní)

výška: 25 cm

ŽEBŘÍK

výška: 90 cm

šířka: 40,5 cm

vzdalenost příček: 20 cm

rozměr nohy: 4x4 cm

výška roštu: 2 cm

hloubka (kolik se matrace skrývá): 4-5 cm

Sklep internetowy Shoper.pl