Dětská patrová postel s přistýlkou BLANKA 80x180 - bílá

aranzacja-pokoju-dzieciecego-lozko-pietrowe-wysokie-BLANKA-biały-lano-meble-_7_.webp
  • slevová značka
Cena:
11 045,00 Kč 12 272,22 Kč 11045.00
Nejnižší cena během 30 dní před propagační akcí: 10 431,39 Kč Pokud je produkt prodáván méně než 30 dní, je zobrazena nejnižší cena od okamžiku, kdy byl produkt uveden na trh.
připraveno k odeslání Ks

Patrová postel BLANKA s výsuvnou přístylkou zaručuje vysoký komfort a eleganci. Postel je vhodná jak do dětského pokoje, tak do pokoje dospívájicí mladeže. Ocení ji zejména ti, kteří mají omezený prostor a nemají místo na dvě/tři samostatné postele v místnosti. Nejenže ušetříte místo v pokoji, ale také budete připraveni na případné návštěvy. Přes den se jednoduše zasune třetí lůžko pod postel a děti mají více prostoru na hraní. Silná a stabilní konstrukce z kvalitního materiálu zaručí bezpečnost a přispívá ke zdravému spánku vašich ratolestí. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva nejlepší kvality a natřen 3 vrstvami ekologického laku. Laky, které používáme, jsou schváleny pro použití na předmětech, s kterými přicházejí do styku děti. Manuál přiložený k nábytku vás jednoduše provede montáží.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky

Popis

 

Sada obsahuje: 

Rám postele - je vyroben výhradně z borového dřeva, nohy postele jsou ve tvaru čtverce 4x4 cm, tloušťka ostatních prvků je cca 2 cm
Žebřík - s pohodlnými širokými příčkami. Univerzální montáž - můžete si vybrat, na kterou stranu chcete žebřík umístit
Zábrany - Bezpečný spánek vašich dětí je naší prioritou, a proto Vaše postel bude vybavena zábranou ve spodní a horní částí postele
Rošt pod matraci - rošt FLEX složený z břízových lamel.
Montážní materiál - je součástí sady s montážním návodem a pravidly používání nábytku

 

 

Přizpůsobte si svůj nákup

Vyberte správnou velikost

Rozměr v závorkách je celková velikost postele. Rozměr mimo závorky je spací plocha.

Vyberte si perfektní barvu

Popusťte uzdu své fantazii. Můžete si objednat postel v jedné barvě nebo kombinovat několik změnou barvy žebříku nebo zásuvek.

Vyberte si správné matrace

Vytvořili jsme kolekci matrací přizpůsobených našim postelím s odpovídající tvrdostí a výškou. Vyberte si svůj oblíbený. V případě jakýchkoli problémů s výběrem matrace nám zavolejte - rádi vám pomůžeme.

Prostorné úložné zásuvky

Vyberte si postel se zásuvkami a vytvořte další úložný prostor pro ložní prádlo nebo hračky. Při výběru barvy postele: bílá, grafitová nebo borovice budou zásuvky vyrobeny v kombinaci s dřevotřískovou deskou.

Zvýšení postele (+ 22cm)

Zvětšete vzdálenost mezi horním a spodním lůžkem o 22 cm. Při výběru této možnosti sada obsahuje nástavec na zvyšení postele a odpovídající delší žebřík.

 

 

Rozměry

Dostupné velikosti:

matrace 80x180

Přesné rozměry:

Podrobné rozměry:

 

SPODNÍ ZÁBRANA (odnímatelná) - ZDARMA

výška: 31 cm

délka: 104 cm

vzdálenost příček: 6 cm

 

ZÁBRANA horní (pevná)

vyška: 25 cm

 

ŽEBŘÍK

výška: 90 cm

šířka: 40,5 cm

vzdálenost příček: 20 cm

 

rozměr nohy: 4x4 cm

výška roštu: 2 cm

hloubka (kolik se matrace skrývá): 4-5 cm

Sklep internetowy Shoper.pl