LAMINGO - taštičková matrace 180x200

lamingo - kieszen.jpg
Cena:
4 500,86 Kč 4500.86
připraveno k odeslání Ks

LAMINGO

 
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky

Popis

LAMINGO - taštičková matrace 180x200

 

Oboustranná, středně tvrdá taštičková matrace s PUR pěnou a 9 komfortními zónami

 

Matraci LAMINGO doporučujeme lidem, kteří rádi spí na pružném, středně tvrdém, vzdušném podkladu. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitních pružin, které jsou uložené samostatně v malých textilních taštičkách vyrobených z odolné a elastické látky. Při stlačení dochází k deformaci jen těch pružin, na které je vyvíjen přímý tlak. Díky tomu se matrace přizpůsobuje přirozeným křivkám těla a poskytuje optimální ortopedickou oporu. Matrace má 9 zón tvrdosti, které poskytují lepší přizpůsobení anatomické struktuře těla a výrazně zvyšují pevnost matrace.

Matrace je z obou stran zakončena polyuretanovou pěnou, potah je podšitý vlnou a bavlnou, která má antialergické a klimatizační vlastnosti a navíc dodává matraci lehkou nadýchanost a měkkost. V létě, za horkých letních nocí, si lehněte na stranu pokrytou zevnitř bavlnou. Dodá vám to pocit chladu. V zimě otočte matraci na druhou stránu, která je podšitá vlnou, pak vás ochrání před ztrátou tepla.

 

Přednosti matrace::

  • PUR pěna 2 cm s obou strán,
  • hustota pružin 262 ks/m²
  • 9 zón tvrdosti
  • Středné tvrdá
  • Výška cca 17 cm

Specifikace:

 

Poliuretanová (PUR) pěna                                           

PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Složení pěny poskytuje prodyšnost a odolnost. Díky moderním technologiím používaným při výrobě se pěna vyznačuje dlouhou životností.

  Taštičkové pružiny     

Největší výhodou taštičkových pružin je jejich vysoka bodová elasticita, která umožňuje matraci velmi dobře přizpůsobit tvaru těla. Pružiny jsou uložené samostatně v malých textilních taštičkách. Na rozdíl od klasických pružinových matraci propojené jsou mezi sebou jen taštičky, ne pružiny. Každá pružina může samostatně reagovat, při stlačení jedné pružiny zůstanou ostatní v nezměněném stavu. Díky tomu matrace taštičková zachovává nerušený spánek osoby ležící vedle vás.

Standardní hustota cca 262 ks/m2 zajišťuje optimální pružnost celé matrace. Pružiny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního certifikovaného drátu.

   Oboustranná

Matraci lze používat z obou stran.

Tuhost: středně tvrdá

Pratelný potah

Standardní potah je vybavený zipem a je prátelný na 60° C.

POZOR! Černý potah má bílý zip.

Pratelný potah

Standardní potah je vybavený zipem a je prátelný na 60° C.

 

 

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl