⏲ Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci s Covid-19 a zvýšenému počtu objednávek je v předvánočním období dodací lhůta delší než standardních 21 pracovních dnů.
Předpokládané datum dodání pro objednávky podané po 14. listopadu bude v lednu 2021. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Patrová postel ADAS

Odesláno během: 21 pracovních dnů
Cena: 8 388,26 Kč 8388.26
připraveno k odeslání ks
Přídat do oblíbených
* - povinné pole

Popis


 

Patrová postel ADAS zaručuje vysoký komfort a jednoduchou eleganci. Postel je určena pro starší dítě, které ale stále potřebuje zábranu proti přepadnutí. Horní uroveň postele je proto vybavena praktickými a stabilními zábranami ze všech stran.  Spodní lůžko disponuje bezpečnostními zábranami ze tří stran. Bezpečnost vašich děti, zejména těch nejmenších, je pro nás prioritou. Proto součastí bálení je odnimatelná zábrana pro spodní lůžko, kterou přidávame zdarma! Samozřejmostí je žebřík, který usnadní vstup do vyšších části postele. Postel je k dispozici v různých barvách, tak aby si na své přišel doopravdy každý. Zkrátka aby ladila s dětským pokojíčkem. Barvy a laky, které jsme během výroby použili, splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.

 

 

Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl