⏲ Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci s Covid-19 a zvýšenému počtu objednávek je v předvánočním období dodací lhůta delší než standardních 21 pracovních dnů.
Předpokládané datum dodání pro objednávky podané po 14. listopadu bude v lednu 2021. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Patrová postel CRIS

Odesláno během: 21 pracovních dnů
Cena: 8 867,59 Kč 8867.59
připraveno k odeslání ks
Přídat do oblíbených
* - povinné pole

Popis

Vysoká patrová postel CRIS je ideálním řešením do společného pokojíčku batoleta a jejiho starší sourozence. Bezpečnost vašich děti, zejména těch nejmenších, je pro nás prioritou. Obě úrovně (lůžka) jsme proto pečlivě zajistili bezpečnostní zábranou proti přepadnutí, která objímá postel kolem dokola. Postel je vysoká 176 cm, vzdálenost mezi jednotlivými úrovněmi je 52 cm. Spodní lůžko se nachází 16 cm od podlahy, horní lůžko 125 cm nad podlahou. Spodní úroveň je tedy ve srovnání se standardními patrovými postelemi výrazně snížena. A to z jednoho prostého důvodu - aby ji mohli používat i ti nejmenší. Výška zábran činí 47 cm. Horní patro palandy je vhodné pro starší děti, které již zvládají lezení po žebříku. Stabilní konstrukce z borovicového dřeva zajišťuje tak bezpečnost a pohodlí pro vaše děti. Postel je k dispozici v různých barvách a velikostech. Zcela se tak přizpůsobí vašim interiérovým potřebám. Barvy a laky, které jsme během výroby použili, splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti.

Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl