Vyvýšená dětská postel OTYLIA

Otylia bt (Kopiowanie).jpg
  • novínka
Cena:
10 359,50 Kč 10359.50
připraveno k odeslání Ks

Dětská domečková vyvýšená postel OTYLIA

Dětská postel OTYLIA je určena pro 1 osobu. Jednoduchý design je inspirován skandinávským stylem a konstrukce postele připomíná domeček.

Proč se vyplatí vybrat si dětskou postel OTYLIA?

Praktická vyvýšená postel OTYLIA – tzv. horní lůžko je ideální volbou pro každého, kdo má nedostatek místa v pokoji. Tím, že postel má vyvýšené lůžko, tak vašemu dítěti ve své spodní části nabízí bohatý prostor na učení, na hraní nebo na odpočinek. Samozřejmostí je žebřík s jemně profilovanými příčkami, který usnadní vstup do vyšší části postele. Rám postele je na každé straně vybaveny zábranami, které chrání dítě před pádem.

Dětská vyvýšená postel OTYLIA - vyberte si variantu ideální přizpůsobenou vašim potřebám

Postel je k dispozici v přírodní barvě dřeva a také v mnoha barvách, a to jak v jemných pastelových, tak v zářivých odstínech, aby splňovala požadavky každého dítěte. Široká škála barev umožňuje vytvořit mnoho zajímavých aranžmá. Barvy používané k barvení jsou bezpečné a mají požadovaná schválení. Model je dostupný v několika velikostech s možností doplnění o vhodnou matraci z naší široké nabídky.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky

Barva postele

Vyberte si perfektní barvu

Popusťte uzdu své fantazii. Můžete si objednat postel v jedné barvě nebo kombinovat několik změnou barvy žebříku nebo zásuvek.

Detailní informace

Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy

Naše postele vyrábíme v souladu s normou EN-747-1: 2012 + A1: 2015. Díky tomu si můžete být jisti, že výrobek byl vyroben podle nejvyšších bezpečnostních standardů pro výrobu dětských postelí.

Laky bezpečné pro Vaše dítě

Malování postele je nejtěžší fáze výroby. Povlak musí být odolný a bezpečný, proto pravidelně ověřujeme dodavatele. K výrobě postelí používáme pouze barvy na vodní bázi v souladu s normou EN 71-3: 2019, která zaručuje bezpečnost vašeho dítěte.

Zdraví je nejdůležitější

Pro výrobu našich postelí používáme barvy vytvořené v souladu s nařízením REACH. REACH je nařízení Evropské unie přijaté ke zlepšení ochrany lidského zdraví a životního prostředí před nebezpečím chemických látek a ke zvýšení konkurenceschopnosti chemického průmyslu v EU. Rovněž prosazuje alternativní způsoby hodnocení nebezpečnosti látek s cílem snížit počet zkoušek na zvířatech.

Vyrábíme postele z borového dřeva.
V souladu s přírodou

Naše výroba je založena pouze na dřevě se 100% certifikátem FSC, který zaručuje, že dřevo pochází ze zodpovědného lesního hospodářství.

Univerzální žebřík a zábrany

Ceníme si možnost volby, a proto je každá z našich postelí univerzální při montáži. Během montáže se rozhodnete, na které straně bude vchod. Můžete žebřík umístit na levou nebo pravou stranu.

Pevný dřevený rošt

Pevný lamelový rošt FLEX vyrobený z lamel z březového dřeva.

Snadná montáž pomocí imbusových šroubů

Tento způsob montáže je trvalý. Kromě toho můžete postel kdykoli snadno rozebrat a přemístit na jiné místo, aniž by ztratila svou stabilitu.

Naše montážní pokyny vycházejí z mnohaletých zkušeností a naší schopnosti naslouchat našim zákazníkům. Při nákupu naší postele je většina prvků připravena. Čela a zábrany již naši zaměstnanci sestavili. Vaším úkolem je kombinovat dlouhé prvky postele s krátkými.

Zatížení postele!

Maximální přípustné zatížení jedné postele je 100 kg! V případě postele pro 3 osoby je to až 300 kg nosnosti!

 
 

Popis

 

Sada obsahuje: 

Rám postele - je vyroben výhradně z borového dřeva, nohy postele jsou ve tvaru čtverce 4x4 cm, tloušťka ostatních prvků je cca 2 cm
Žebřík - s pohodlnými širokými příčkami. Univerzální montáž - můžete si vybrat, na kterou stranu chcete žebřík umístit
Zábrany - Bezpečný spánek vašich dětí je naší prioritou, a proto Vaše postel bude vybavena zábranou ve spodní a horní částí postele
Rošt pod matraci - rošt FLEX složený z břízových lamel.
Montážní materiál - je součástí sady s montážním návodem a pravidly používání nábytku

 

 

Přizpůsobte si svůj nákup

Vyberte správnou velikost

Rozměr v závorkách je celková velikost postele. Rozměr mimo závorky je spací plocha.

Vyberte si perfektní barvu

Popusťte uzdu své fantazii. Můžete si objednat postel v jedné barvě nebo kombinovat několik změnou barvy žebříku nebo zásuvek.

Vyberte si správné matrace

Vytvořili jsme kolekci matrací přizpůsobených našim postelím s odpovídající tvrdostí a výškou. Vyberte si svůj oblíbený. V případě jakýchkoli problémů s výběrem matrace nám zavolejte - rádi vám pomůžeme.

 

Sklep internetowy Shoper.pl