SOFINO 90x200/140x200 popelové lůžko na patrové posteli s rozkládací pohovkou šedá látka zoom 15 sage Lano Nábytek
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč se zamilujete do SOFINO:
- účinně šetří místo Úložný prostor pro ložní prádlo zajišťuje efektivní využití prostoru.
- je jedinečné Spojuje funkci postele a rozkládací pohovky 140x200.
- příjemné na dotek Pohovka je potažena plyšovou látkou ZOOM a POSO.
- ideálně přizpůsobený žebřík Je navržen tak, abyste ho nemuseli při rozkládání spodní pohovky opustit.
- polštáře jsou součástí dodávky Při koupi lůžka obdržíte sadu 3 velkých polštářů, které mohou po rozložení pohovky tvořit opěradlo.
- promyšlená konstrukce Umožňuje vytvořit dvě různé prostory pro dítě.
Patrová dětské vyvýšené postele s pohovkou SOFINO 90x200/140x200 vás ohromí svou neotřelou kombinací
V Lano Nábytek se nebojíme odvážných řešení. Proto máme pro naše mladší zákazníky skvělý produkt. dětské vyvýšené postele SOFINO, to je fenomenální nábytek, který najde své místo ve mnoha mládežnických pokojích. Rozkládací pohovka zajišťuje pohodlí během dne, když si dítě chce učit, hrát si nebo zvát přátele. Večer pak dětské vyvýšené postele poskytne skvělý prostor pro spánek. Kreativní přístup ke spánku v Lano Nábytek je pohledem do budoucnosti. Určitě si prohlédněte všechny výhody naší moderní mládežnické postele SOFINO.
Plusové potěšení SOFINO 90x200/140x200 je na dosah ruky
Rozkládací pohovka z nabídky Lano Nábytek, to je prvek, který upoutá pozornost v každém pokoji. V naší nabídce najdete produkt SOFINO v odstínu SAGE. To je tlumená šedá barva, která se hodí jak do dívčího, tak chlapeckého pokoje. Kromě toho je pohovka potažena příjemnou plyšovou látkou ZOOM. Estetické hodnoty to ale není vše. Použitá technologie Esy-Clean umožňuje rychlé a snadné čištění zašpiněných povrchů na posteli spojené s pohovkou SOFINO. Není pochyb o tom, že pohovka SOFINO v této podobě skvěle doplní klasický nebo moderní styl. Neváhejte a dopřejte si toto plyšové potěšení spolu s pohovkou SOFINO od Lano Nábytek.

Jak samet mění interiér? Určitě to zjistěte společně s naší patrovou postelí SOFINO 90x200/140x200 v barvě popel
Samet se vám může spojovat s luxusem a elegancí? Co když bychom vám řekli, že se dokonale hodí i do dětského pokoje? Vše díky výjimečné látce POSO, použité pro čalounění dětské vyvýšené postele s pohovkou SOFINO. Charakteristickým rysem tohoto materiálu je především jeho odolnost a trvanlivost. Tímto způsobem zařizujete svým dětem pokoj s mládežnickou postelí SOFINO, máte záruku odolnosti nábytku na dlouhá léta. Materiál POSO v béžové barvě se dokonale hodí do klasického i retro stylu a příjemná struktura látky na dotek dodá teplou a útulnou atmosféru do interiéru. Přesvědčte se, jak samet mění prostory společně s mládežnickou postelí SOFINO. Může naše Dětské vyvýšené postele s pohovkou SOFINO nabídnout více? Samozřejmě. Už víte, že jeden nábytek vám dává možnost lépe zařídit pokoj vašeho dítěte. Při zakoupení postele obdržíte tři velké polštáře v barvě pohovky SOFINO, které tvoří opěradlo. V Lano Nábytek vyrábíme postele, které jsou pohodlné, ale zároveň funkční. Jedním z takových modelů, na které jsme opravdu hrdí, je samozřejmě naše mládežnická postel SOFINO. Díky její originální konstrukci získáváte prostor, vytvářející pro dítě dvě zcela rozdílné oblasti. Kromě toho čalounění pohovky zcela změní charakter dětského pokoje. A pohodlná Dětské vyvýšené postele s pohovkou a přizpůsobeným matracem od Lano Nábytek zajistí hluboký a zdravý spánek. Model SOFINO se perfektně hodí do mládežnického pokoje. Dětské vyvýšené postele o rozměrech 90x200 bude skvělá pro odpočinek, poskytuje pohodlné místo pro spaní. Naopak pohovka, která po rozložení má rozměr 140x200 bude ideální jako místo pro učení nebo přijímání hostů, poskytující pohodlí a funkčnost. V Lano Nábytek se neradi omezujeme. Takže můžeme s klidem říci, že SOFINO bude přesným zásahem pro sourozence různého věku, dokonce i pro rodiče, kteří chtějí spát blízko svých dětí nebo mají omezený prostor. Pozvěte naši postel SOFINO do svého domova již dnes.

Ahoj, poznávej mě blíže!
Před konečným rozhodnutím se seznamte s každým rozměrem SOFINO, označeným na obrázku vedle ➔
Podívejte se, můj dolní poklad je širší!

Funkčnost postele SOFINO
Funkčnost postele SOFINO
Další informace o fotografiích a barvách postelí od Lano Nábytek
Fotografie a barvy postelí se mohou nepatrně lišit od reality. Je to způsobeno nastavením monitoru počítače nebo jiného zařízení. Prezentované fotografie mají ilustrační charakter.
Technické údaje
| Model | SOFINO |
| Počet lidí | 2 |
| Barva | popelává |
| Provedení | certifikovaná; bezpečná pro děti; matná |
| Velikost | 90x200 |
| Nosnost | 100 kg na každý rošt |
| Délka postele | 208 cm |
| Šířka postele | 96 cm |
| Výška postele | 169,5 cm |
| Hmotnost | 140 kg |
| Zábrana | nevztahuje se |
| Žebřík | rovný žebřík |
| Šuplíky | nevztahuje se |
| Materiál šuplíků | nevztahuje se |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 200/140 cm |
| Šířka matrace | 90 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | 13 cm |
| Rám | masivní borovice; lepidlo; bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice; lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem; otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve čtyřech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel; rošt; montážní sada; montážní návod |
| Certifikáty | PN-EN 747-1 +A1:2015-08PN-EN 12520:2016-02PN-EN 16139:2013-07 |
| rzut 360 | Lozeczko_sofino |
| Vlastnosti postele__Posuvné šuplíky | Ano |
| Vlastnosti postele__Úložný kontejner | Ano |
| Velikost postele | 90x200/140x200 |
| Věk dítěte | Postele pro teenagery (11-19 let) |
| Typ postele | Dvoulůžkové pátrové postele |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
