LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Jak postele od Lano Meble mohou pomoci v aranžování dětského pokoje?

Aranžování dětského pokoje, ať už pokoje pro kojence nebo dokonce teenagera, nemusí být těžké - stačí si vybrat správný nábytek a doplňky. Přesvědčte se, kolik možností nabízí pečlivě navržené postele pro děti a teenagery. Moderní modely postelí umožňují lepší využití prostoru, takže postel je funkční po celý den. Skvělým příkladem takových řešení jsou postele domky a postele na patrové konstrukci. Ergonomické využití prostoru je zvláště důležité v malých bytech, kde je často obtížné skloubit vzhled s funkcionalitou. Zde se dokonale osvědčí dvoulůžkové a třílůžkové patrové postele, které umožňují aranžovat pokoj pro sourozence.

Dětská postel - styl, pohodlí a bezpečnost

Módní interiéry mohou být zároveň nadčasové a univerzální - díky tomu vybavení pokoje zůstane stejné, i když se mění chutě dítěte nebo teenagera. Stylistika dětských a mládežnických postelí dostupných v nabídce obchodu Lano Meble je ideální volbou pro nejnáročnější zákazníky.

Dětské a mládežnické postele od Lano Meble - ideální řešení pro každý interiér.

Nabízené modely postelí skvěle splní funkci základní báze, která je výchozím bodem pro další aranžování interiéru. Design dostupných postelí umožňuje aranžovat je libovolně - ideálně se hodí do moderních, minimalistických a inspirovaných skandinávským stylem interiérů. Snadno je začleníte do stávajícího uspořádání nábytku a doplňků, pečlivě doplňující výbavu interiéru. Seznamte se s bohatou nabídkou postelí určených pro děti a mládež, vybírejte modely, které splňují vaše očekávání.

Navrhujeme a vyrábíme výjimečné dětské a mládežnické postele z borovicového dřeva

Každá z našich vyráběných mládežnických a dětských postelí byla připravena s ohledem na bezpečný a pohodlný spánek dětí - těch nejmenších a těch téměř dospělých. Vysoce kvalitní borovicové dřevo, certifikáty bezpečnosti a neškodné barvy umožňují vytvořit bezpečné prostředí pro dítě již od prvních chvil. Zároveň modely postelí od Lano Meble jsou plně funkční a umožňují vytvořit přátelské prostředí pro rozvoj dítěte. Vyrábíme postele pro každou věkovou skupinu. Můžete si vybrat z modelů postelí, které porostou spolu s dítětem a uspokojí potřeby kojence, předškoláka, staršího dítěte a dospívajícího teenagera.

V Lano Meble najdete postele nejen pro předškolní děti, ale také pro kojence a teenagery

Módní a stylové dětské postýlky jsou nabídkou pro rodiče, kteří hledají ideální postýlku pro miminko. Vyrobené s nejvyšší péčí, umožňují cítit se jistě ve svém výběru, a miminku zajistí klidný a pohodlný spánek. Nabízené modely postýlek jsou k dispozici v moderních vzorech a univerzálních barvách - vhodných jak pro chlapce, tak pro dívky. Jednoduchý, minimalistický design je způsobem na úspěšnou aranžaci - dokonce i ve stávajícím výzdobě pokoje.

Postele vhodné pro předškolní děti - prozkoumejte detailně dostupný sortiment a rozhodněte se pro jednolůžkovou dětskou postel, nízkou patrovou postel s výsuvným matracem pro spaní nebo klasickou patrovou postel a vytvořte módní, moderní a bezpečný prostor v pokoji vašeho dítěte. Mysleli jsme také na malé děti s opravdu velkou fantazií - právě pro ně jsme vytvořili nabídku, ve které můžete společně personalizovat dětskou postel podle vašich individuálních potřeb. Splníme všechna vaše očekávání.

Mládežnické postele, které najdete v dostupném sortimentu, jsou skvělou volbou pro náročné teenagery. Vyznačující se minimalistickým designem a funkcionalitou, modely postelí od Lano Meble se dokonale hodí do prostorů v každém stylu. Sáhněte po nadčasových řešeních a získejte jistotu, že vybraný model postele bude skvělou základnou pro každou další sezónní módu.

Personalizujte postel vašeho dítěte a vyberte si výjimečnou barvu

Rozhodnutím pro nadčasové modely postelí do dětského pokoje máte jistotu, že budou růst spolu s vaším dítětem, přizpůsobujíce se jeho potřebám a měnícím se trendům. Volbou první postýlky se musíte počítat s nutností její výměny. S ohledem na vaše pohodlí jsme připravili výjimečnou nabídku dětských a mládežnických postelí v univerzálních, vždy módních barvách. Přírodní dřevo, bílá a šedá jsou naše favority! Modely v těchto odstínech nejen skvěle ladí se stávajícím zařízením interiéru, ale především poskytují úžasnou svobodu v aranžaci. Personalizujte postel podle svých potřeb, vybírejte oblíbenou barvu, model nebo typ zásuvek.

Podívejte se, jak funkční jsou postele od Lano Meble

Dětské a mládežnické postele, které najdete v kategorii doporučené, vynikají mimořádnou funkcionalitou. Moderní a esteticky dokončené navrhované modely postelí to není vše - výsuvné zásuvky usnadňují udržení pořádku a umožňují praktickou organizaci prostoru. Výsuvné, další místo pro spaní zajišťuje, že pokoj dítěte nebo teenagera, i přes malé rozměry, může být promyšleně a funkčně zařízen.

Jak vybrat vhodnou postel pro věk a potřeby dítěte?

Mládí má svá vlastní pravidla. Děti rostou a mění se, a tím pádem se mění i jejich potřeby. Neustále vyrostají ze starých oblečení, mění zájmy, idoly a také často chtějí upravit své okolí a interiér svého pokoje. Kromě měnících se vkusů a osobních potřeb dítěte, neoddiskutovatelným faktem je, že děti neustále rostou a vyrůstají z mnoha věcí. Jednou z nich je postel, která čas od času vyžaduje výměnu za jinou nebo větší. Jak ji přizpůsobit věku a měnícím se potřebám dítěte? V kategorii postelí podle věku dítěte najdete modely postelí pro děti každého věku - od první postýlky pro miminko po postel pro vzpurného teenagera.

Postýlky pro miminka - tedy první postel pro vaše dítě

Stojíte před výběrem první postýlky pro své miminko? Tento nákup často znepokojuje mnoho budoucích rodičů. Není divu, když miminka tráví v postýlce hodně času. Stojí za to se postarat, aby to bylo místo pohodlné a přátelské. Jak vybrat postýlku, která bude hezká, ale také funkční, dobrá a pohodlná? Existuje několik možností, a vše záleží na vkusu, rozpočtu a místě, kde bude stát. Zde je několik tipů, co byste měli vzít v úvahu při výběru dětské postýlky:

Všechny prodávané námi dětské postýlky jsou bezpečné a pokryté pouze schválenými barvami a laky a mají nezbytné certifikáty. To je velmi důležitý bod, na který byste měli pamatovat při nákupu dětské postýlky. Pokud hledáte model, který zůstane s vámi déle, rozhodněte se pro postel s výsuvným matracem na spaní. Když dítě vyroste z klasického modelu, stačí odstranit v něm umístěné zábrany. Výsuvná část bude ideální pro rodiče, když se miminko není v pořádku nebo během vyprávění pohádek na dobrou noc. Tento model postýlky poslouží několik let.

Máte málo místa pro úložiště v pokoji, kde bude stát postel? Ideálním řešením pro vás bude volba postele s možností výsuvných zásuvek. Nezabírají dodatečný prostor a poskytují prostorné místo pro ukládání hraček nebo povlečení.

Věnujte pozornost rozměrům postele. Jsou k dispozici v různých možnostech. Výběr rozměru závisí na množství místa v pokoji miminka. Pokud bude postel stát v ložnici, kde není příliš mnoho místa, volte menší dětskou postel. Pokud však máte hodně místa a navíc chcete, aby postel sloužila déle, rozhodněte se pro větší rozměr.

Bezpečné a stabilní postele pro děti v předškolním věku

Pro batole bude optimální postel o rozměrech 80 cm x 160 cm. Předškolní věk je doba, kdy jsou děti nejvíce zvědavé na svět kolem nich, mají nevyčerpatelné zásoby energie a nejrůznější šílené nápady. Některé z nich mohou být nebezpečné, takže úlohou rodiče je zajistit dítěti co největší bezpečnost. Ujistěte se, že vybraná postel je stabilní a má zaoblené hrany. Důležité jsou také zábrany, díky kterým se předškolák nevysmekne z postele.

Který model postele od Lano Meble bude ideální pro vašeho předškoláka?

Již několikaleté dítě rádo samo rozhoduje o tom, co se mu líbí a jakými věcmi by chtělo být obklopeno. Tak nechte svého potomka alespoň trochu přispět k výběru postele. Model postele ve tvaru domku bude ideálním a zajímavým výběrem pro každého předškoláka. K dispozici jsou také jednolůžkové nízké postele nebo patrové postele - ideální pro sourozence. S Lano Meble můžete vsadit na klasiku a vybrat postel v barvě borovice, bílé nebo šedé. Pokud však milujete barvy - vyberte postel pro opravdovou princeznu v růžové barvě nebo model postele pro malého objevitele v modré barvě. Když se dětem líbí místo, kde spí, je větší šance, že v něm skutečně stráví celou noc, bez přesunu do postele rodičů.

Postele pro děti školního věku od Lano Meble

Když kupujete postel pro dítě ve školním věku, tedy starší než 7 let, je třeba především brát v úvahu jeho výšku. Děti v tomto věku vypadají a vyvíjejí se různě. Pro některé bude postel pro předškoláka stále dostatečná, zatímco pro jiné děti je potřeba koupit něco většího a často v klasickém a vážnějším stylu. Proč se nerozhodnout pro vyšší model postele na patrové konstrukci? Pro dítě ve školním věku je vhodné zvolit model postele o něco větších rozměrů, např. 80 cm x 180 cm. Důležitý je také výběr vhodného matrace, který zabrání vadám držení těla a bolestem zad.

Vyberte z nabídky Lano Meble postele pro nejnáročnější, tedy postele pro teenagery

80 cm x 180 cm, 90 cm x 190 cm, dokonce 90 cm x 200 cm. Takové rozměry by měla mít postel pro teenagery. Nic nebrání tomu - v rámci možností, dostupného místa a vlastních preferencí uživatele - koupit typicky dospělou postel, dokonce dvojlůžkovou. Vše závisí na dítěti a jeho potřebách. Vaši teenagery pravděpodobně nebudou spokojeni, pokud pro ně vyberete postel bez konzultace, takže se zeptejte, co očekávají a co se jim líbí. Samozřejmě se ujistěte, že máte kvalitní matraci. Zdravý spánek znamená větší chuť do učení a méně problémů se zády a vadami držení těla. V Lano Meble vám pomůžeme vybrat vhodný matraci pro věk dítěte.

Pohodlné patrové postele pro děti - ideální řešení pro malé byty

Vaše děti sdílejí pokoj a je jich dvě nebo tři? Staráte se, jak se v něm vejdou a nevíte, jaké postele pro ně koupit? Řešením může být nákup jedné z našich patrových postelí. V Lano Meble máme modely dvojlůžkových patrových postelí, ale také patrové postele pro trojici sourozenců. Pokud však nejste fanouškem vysokých patrových postelí, doporučujeme nízké dvojlůžkové postele s výsuvným lůžkem. Toto inovativní řešení umožňuje ušetřit obrovské množství místa, a také peněz.

V Lano Meble se otevíráme zákazníkům

Některé z našich dětských a mládežnických postelí jsou dostupné s rychlým dodáním. Můžete také využít možnosti donesení postele domů. Pokud nemáte rádi skládání nábytku a necítíte se v tom jako expert, máme pro vás také službu montáže postele. Náš řidič pro vás smontuje zakoupený nábytek a odnese s sebou nepotřebné obaly.

 

 

Podívejte se na další možnosti v kategorii dětských a mládežnických postelí:

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium