LUNA 80x180 kašmír patrová postel Lano Nábytek
Akce běží do 21 května 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč si zamilujete postel LUNA:
- řešení 2 v 1 Možnost rozdělení na 2 samostatná lůžka
- sází na bezpečnost Zábrany vytvářejí bezpečné místo pro spánek
- je okouzlující Uchvátí svými příčkovými laťkami
- komfortní pro sourozence Zajišťuje dítěti individuální prostor
- roste společně s dítětem Přizpůsobí se jeho věku a potřebám
- šetří místo Ideální do sourozeneckého pokoje
Klasika, která nadchne — poznejte dětskou postel LUNA 80x180 v kašmírové barvě od Lano Meble
Pokud jako rodič přemýšlíte, jakou postel vybrat, aby byla pohodlná, bezpečná, nezabírala veškerý prostor a přitom byla ideální pro sourozence? To je častá otázka, která nedá spát mnoha rodičům – ale nebojte se, jste na správném místě. Náš nový model LUNA je skutečným hitem mezi dětskými patrovými postelemi. Nejenže vyřeší problém s nedostatkem místa, ale také vnese harmonii do dětského pokoje. Je to víc než jen obyčejná postel pro sourozence – je to centrum domácích dobrodružství, základna pro hraní a bezpečný přístav pro spánek. Ne nadarmo se patrová postel LUNA stala bestsellerem mezi rodiči, kteří oceňují kvalitu a funkčnost. Vyrobená zho borovicového dřeva zajišťuje odolnost na léta a promyšlená konstrukce zaručuje komfortní spánek bez kompromisů. A co je nejlepší – konec nepořádku. Je to kus nábytku, který spojuje estetiku, praktičnost a pohodlí v jednom. Chcete vědět víc? Zůstaňte s námi a objevte, proč je patrová postel LUNA něčím víc než jen místem k odpočinku.
Dvě úrovně spánku a možnost úložného prostoru. Objevte všechny výhody sourozenecké postele LUNA 80x180 v kašmírové barvě
Multifunkční postel pro sourozence od Lano Meble je nutností pro dobře zařízenou dětskou ložnici. Má dvě úrovně spánku, díky čemuž si zde každý z vašich malých objevitelů najde své místo. Navíc promyšlené zábrany s příčkovými laťkami zaručují dítěti bezpečí během spánku. To však není vše, co jsme s dětskou postelí LUNA od LANO Meble vytvořili. Bez potíží se tam vejdou lůžkoviny nebo hračky vašich milovaných ratolestí. Dopřejte svým dětem zdravý a klidný spánek. Vybavte jejich ložnici nejlepším modelem patrové postele pro sourozence LUNA, kde budou odpočívat, plnit si své sny a rozvíjet svůj sourozenecký vztah.

Odolnost a bezpečnost klademe na první místo. LUNA v kašmírové barvě od LANO Meble
Rozvoj, klidný a zdravý spánek a bezpečnost — jsou to pro vás důležité faktory při výběru postele pro sourozence? Není se čemu divit. Každé dítě si zaslouží to nejlepší. Jako pečující rodič o ně jistě dbáte každý den. Chcete, aby patrová postel, kterou pro ně vyberete, splňovala nejvyšší nároky. Při vytváření nábytku pro děti jsme se soustředili především na to, aby materiály, ze kterých vznikají patrové postele LANO, byly odolné a bezpečné pro vaše ratolesti. Proto jsme zvolili borovicové dřevo. Je velmi odolné i při dovádění dětí. Navíc rohy patrové postele pro dva sourozence byly zaobleny, aby se předešlo případným úrazům. Každý detail postele pro sourozence LUNA je propracovaný. Dopřejte svým dětem nadčasový nábytek, který jim bude oporou při odpočinku a zároveň skvělým parťákem při hře. Patrová postel LUNA čeká právě na vás.

Ahoj, poznej mě blíž!
Před konečným výběrem se seznamte s každým rozměrem postele LUNA, který je vyznačen na obrázku vedle ➔

Poznejte funkčnost patrové postele LUNA
Poznejte funkčnost patrové postele LUNA
Doplňující informace k fotografiím a barvám postelí od Lano Meble
Fotografie a barvy postelí se mohou mírně lišit od skutečnosti. Je to způsobeno nastavením monitoru počítače nebo jiného zařízení. Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.
Technické údaje
| Typ | patrová postel |
| Model | LUNA |
| Počet lidí | 2 |
| Barva | kašmír |
| Provedení | certifikovaná; bezpečná pro děti; matná |
| Velikost | 90x200 |
| Nosnost | 100 kg na každý rošt |
| Délka postele | 208 |
| Šířka postele | 97 |
| Výška postele | 162 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Zábrana | součástí je pevnou vertikální zábranu |
| Žebřík | rovný žebřík |
| Šuplíky | volitelně 2 šupliky (Prodává se samostatně) |
| Materiál šuplíků | dřevotříska |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 180 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | 13 cm |
| Rám | masivní borovice; lepidlo; bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice; lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem; otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve třech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel; rošt; montážní sada; montážní návod |
| rzut 360 | Lozeczko_LUNA |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Vlastnosti postele__Posuvné šuplíky | Ano |
| Vlastnosti postele__Možnost rozložení na dvě postele | Ano |
| Velikost postele | 80x180 |
| Barva postele | Kašmír |
| Věk dítěte | Postele pro předškoláky (4-6 let) |
| Typ postele | Vyvýšené postele |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
| Doba doručení | 9-16 dní |
