MONIKA 80x200 mléčná čokoláda patrová postel Lano Nábytek
Akce běží do 5 května 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč si MONIKA zamilujete:
- upravíte si jej podle svých potřebMůžete si ho přizpůsobit výběrem jeho barvy nebo velikosti.
- je pro dvaPoskytuje dvě nezávislé spací zóny.
- je vynalézavýPodněcuje dětskou fantazii a podporuje jejich kreativitu.
- je funkčníNabízí praktická řešení, jako jsou prostorné zásuvky.
- změny s vámiUsnadňuje přizpůsobení měnícím se preferencím dětí.
- na míru vámMá univerzálně namontovaný L/P žebřík.
Objevte postel MONIKA
Objevte postel MONIKA
Patrová postel v barvě mléčné čokolády MONIKA 80x200 do malého i velkého dětského pokoje
patrová postel MONIKA jsou perfektním řešením nejen v malých místnostech, ale také v každém dětský pokoj , kde žije sourozenci . Proč? Taková postel podněcuje fantazii a podporuje kreativitu. Podívejte se také na praktickou stránku postele pro sourozence MONIKA . Obě části můžete rozmístit a vytvořit dvě nezávislé spací zóny . Objednáním našeho patrová postel MONIKA , dáváme vám hodně svobody. Nábytek můžete přizpůsobit potřebám vašich dětí. Jste to vy, kdo rozhoduje, zda má být prostor pod postelí dokončen dvě zásuvky . Ve fázi objednávání také rozhoduje, zda zábradlí v patrové posteli MONIKA mají být trvale nainstalován , zda by měly být odnímatelné .
Klasický design je jednou z mnoha předností patrové postele MONIKA z mléčné čokolády
Dětské představy se mění rychlostí světla. Ráno chtějí pokoj plný dinosaurů, odpoledne chtějí pokoj vymalovaný celý do oranžova a večer sní o pokoji plném jednorožců. Určitě víte, že někdy je těžké udržet krok s těmito sny, tak si vyberte patrová postel MONIKA , který má jednoduchá, minimalistická forma , tak to bude slušet všem, i těm nejšílenějším dětský pokoj .

MONIKA – neuvěřitelná nadčasovost uzavřená v patrové posteli z mléčné čokolády od Lano Meble
Dětské pokoje jsou plné barev a vzorů. Nábytek v této místnosti by proto měl být neutrální . Tímto způsobem můžete snadno a rychle změnit uspořádání a styl tohoto jedinečného interiéru s malými náklady. Stačí vyměnit povlečení a dekorace a garantujeme, že naše patrová postel MONIKA bude vždy perfektně sedět.

Dobrý den, poznejte mě lépe!
Před konečným výběrem si zkontrolujte každý z rozměrů MONIKA, označený na obrázku níže ➔

Dodatečný prostor u patrových postelí Lano - více prostoru pro svobodu a bezpečí vašeho dítěte
V kontextu dětské postele , zejména patrové postele , zvláštní vůle se vztahuje na mezeru mezi spodní a horní paluby spánku . To je klíčový prvek pro zajištění dostatečného prostoru pro dítě spící na nižší úrovni. Optimální prostor v patrových postelích zajišťuje dítěti dostatečný prostor nad hlavou, což zlepšuje pohodlí a snižuje riziko, že se při vstávání udeří. V mezaninových postelích je dodatečná vůle zvětšuje prostor pod postelí, který se často používá pro skladování nebo jednoduše usnadňuje přístup k čištění. V obou případech dodatečná světlá výška to je klíč k pohodlí, funkčnosti a bezpečnosti.
Další informace o fotografiích a barvách postelí od Lano Meble
Fotografie a barvy postelí se mohou mírně lišit od skutečnosti. To je způsobeno nastavením monitoru vašeho počítače nebo jiného zařízení. Uvedené fotografie jsou pouze ilustrační.
Technické údaje
| Typ | patrová postel |
| Model | MONIKA |
| Počet lidí | 2 |
| Barva | mléčná čokoláda |
| Provedení | certifikovaná; bezpečná pro děti; matná |
| Velikost | 80x200 |
| Nosnost | 100 kg na každý rošt |
| Délka postele | 208 cm |
| Šířka postele | 87 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnost | 70 kg |
| Zábrana | součástí je pevná/odnímatelná svislá zábrana |
| Žebřík | rovný žebřík |
| Šuplíky | volitelně 2 šupliky (Prodává se samostatně) |
| Materiál šuplíků | dřevotříska |
| Zvětšení výšky | volitelný |
| Možnost rozdělení na dvě postele | ano |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | 13 cm |
| Rám | masivní borovice; lepidlo; bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice; lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem; otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve třech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel; rošt; montážní sada; montážní návod |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Prohlášení o bezpečnosti |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Vlastnosti postele__Posuvné šuplíky | Ano |
| Vlastnosti postele__Možnost zvýšení prostoru mezi postelemi | Ano |
| Vlastnosti postele__Možnost rozložení na dvě postele | Ano |
| Velikost postele | 80x200 |
| Barva postele | Mléčná čokoláda |
| Věk dítěte | Postele pro školáky (7-12 let) |
| Typ postele | Dvoulůžkové pátrové postele |
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zvýšená světlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Odnímatelná zábrana místo standardní | 14821 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
