LUNA 90x200 olivová patrová postel Lano Nábytek
Akce běží do 21 května 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč si zamilujete LUNU:
- řešení 2v1 Možnost rozdělení na 2 samostatná lůžka
- sází na bezpečnost Zábrany vytvářejí bezpečné místo pro spánek
- je okouzlující Okouzlí svými stylovými příčkami
- komfortní pro sourozence Zajišťuje dítěti individuální prostor
- roste spolu s dítětem Přizpůsobí se jeho věku a potřebám
- šetří místo Ideální do sourozeneckého pokoje
Klasika, která nadchne — poznejte dětskou postel LUNA 90x200 v olivové barvě od Lano Meble
Pokud jako rodič přemýšlíte, jakou postel vybrat, aby byla pohodlná, bezpečná a nezabírala veškerý prostor, a přitom byla ideální pro sourozence? To je častá otázka, která nedá spát nejednomu rodiči – ale nebojte se, jste na správném místě. Náš nový model LUNA je skutečným hitem mezi dětskými patrovými postelemi. Nejenže vyřeší problém s nedostatkem místa, ale také vnese harmonii do dětského pokoje. Je to víc než jen obyčejná postel pro sourozence – je to centrum domácích dobrodružství, základna pro hry a bezpečný přístav pro spánek. Ne nadarmo se patrová postel LUNA stala bestsellerem mezi rodiči, kteří oceňují kvalitu a funkčnost. Vyrobena zho borovicového dřeva, zajišťuje odolnost na léta a promyšlená konstrukce zaručuje komfortní spánek bez kompromisů. A co je nejlepší – konec nepořádku. Je to nábytek, který spojuje estetiku, praktičnost a pohodlí v jednom. Chcete se dozvědět víc? Zůstaňte s námi a objevte, proč je patrová postel LUNA víc než jen místo k odpočinku.
Dvě úrovně spánku a možnost ukládání. Objevte všechny výhody postele pro sourozence LUNA 90x200 v olivové barvě
Multifunkční postel pro sourozence od Lano Meble je must-have dobře zařízené dětské ložnice. Má dvě úrovně spánku, díky čemuž si zde každý z vašich malých objevitelů najde své místo. Navíc promyšlené zábrany s příčkami zaručují dítěti bezpečnost během spánku. To však není vše, co jsme s dětskou postelí LUNA od Lano Meble vytvořili. Bez problémů pod ni uložíte lůžkoviny nebo hračky svých milovaných prcků. Dopřejte svým ratolestem zdravý a klidný spánek. Vybavte jejich ložnici nejlepším modelem patrové postele pro sourozence LUNA, kde budou odpočívat, plnit si své sny a rozvíjet svůj sourozenecký vztah.

Odolnost a bezpečnost klademe na první místo. LUNA v olivové barvě od Lano Meble
Vývoj, klidný a zdravý spánek a bezpečnost — jsou to pro vás důležité faktory při výběru postele pro sourozence? Není divu. Každé dítě si zaslouží to nejlepší. Jako pečlivý rodič o ně jistě dbáte každý den. Chcete, aby patrová postel, kterou pro ně vyberete, splňovala nejvyšší požadavky. Při výrobě nábytku pro děti jsme se zaměřili především na to, aby materiály, ze kterých vznikají patrové postele LANO, byly odolné a bezpečné pro vaše ratolesti. Proto jsme zvolili borovicové dřevo. Je velmi odolné, a to i při hrách nezbedných prcků. Navíc rohy patrové postele pro dva sourozence byly zaobleny, aby se předešlo případným úrazům. Každý detail postele pro sourozence LUNA je dotažen k dokonalosti. Pořiďte svým dětem nadčasový kus nábytku, který jim bude oporou při odpočinku a zároveň skvělým parťákem při hraní. Patrová postel LUNA čeká právě na vás.

Ahoj, poznej mě blíž!
Před konečným výběrem se seznamte s každým rozměrem LUNA, vyznačeným na nákresu vedle ➔

Poznejte funkčnost patrové postele LUNA
Poznejte funkčnost patrové postele LUNA
Doplňující informace k fotografiím a barvám postelí od Lano Meble
Fotografie a barvy postelí se mohou mírně lišit od skutečnosti. Je to způsobeno nastavením monitoru počítače nebo jiného zařízení. Prezentované fotografie jsou ilustrační.
Technické údaje
| Typ | patrová postel |
| Model | LUNA |
| Počet lidí | 2 |
| Barva | olivový |
| Provedení | certifikovaná; bezpečná pro děti; matná |
| Velikost | 90x200 |
| Nosnost | 100 kg na každý rošt |
| Délka postele | 208 |
| Šířka postele | 97 |
| Výška postele | 162 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Zábrana | součástí je pevnou vertikální zábranu |
| Žebřík | rovný žebřík |
| Šuplíky | volitelně 2 šupliky (Prodává se samostatně) |
| Materiál šuplíků | dřevotříska |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 90 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | 13 cm |
| Rám | masivní borovice; lepidlo; bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice; lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem; otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve třech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel; rošt; montážní sada; montážní návod |
| rzut 360 | Lozeczko_LUNA |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Vlastnosti postele__Posuvné šuplíky | Ano |
| Vlastnosti postele__Možnost rozložení na dvě postele | Ano |
| Velikost postele | 90x200 |
| Barva postele | Olivová |
| Věk dítěte | Postele pro školáky (7-12 let) |
| Typ postele | Vyvýšené postele |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
| Doba doručení | 9-16 dní |
