LEON 90x200 kašmír dětská jednolůžková postel Lano Nábytek
Akce běží do 21 května 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč si LEON zamilujete:
- je přirozený Zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také přírodní vzhled.
- pečuje o detaily Je pečlivě navržený s důrazem na každý detail.
- přizpůsobí se všude Skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru.
- uspořádá váš prostor O pořádek se postarají praktické zásuvky.
- je klasikou ve svém oboru Nejčastější volba mezi rodiči.
- podává pomocnou ruku Pomáhá dětem vytvořit si vlastní útulné zázemí.
Kašmírový dětská postel LEON o rozměru 90x200 – ideální volba do pokoje pro chlapce i dívku
Rostoucí dítě znamená měnící se potřeby – včetně těch, které se týkají postele. Předškolák potřebuje jiné místo ke spaní než batole ve školce nebo žák školního věku. Proto ti chceme pomoci s výběrem správné postele, která bude dokonale přizpůsobena potřebám tvého dítěte. Seznam se s modelem dětské postele LEON, který spojuje klasický styl s nejvyšší kvalitou zpracování. Je to skvělá volba, ať už zařizuješ pokoj pro chlapce nebo dívku. Rám z přírodního borovicového dřeva, natřený bezpečným lakem pro děti, se harmonicky hodí do každého interiéru. Navíc zábrana zajistí bezpečný spánek dítěte.
Jednolůžková kašmírový postel LEON 90x200 – nejvyšší kvalita od LANO Meble
Kvalitní spánek tvého dítěte je základem jeho zdraví a vývoje. Jako odpovědný rodič víš, jak důležitý je výběr správné postele a matrace pro děti. V Lano Meble jsme pro tebe připravili jednolůžkovou postel LEON. Jsme si vědomi vysokých nároků rodičů, a proto byl model postele LEON navržen s ohledem na bezpečnost, pohodlí a estetiku. Kvalitní borovicové dřevo a FLEX lamely pod matraci zajišťují stabilitu a ideální polohu matrace. Ať už hledáš postel pro dívku nebo chlapce, náš model splní všechna očekávání. Díky tomu bude mít tvé dítě ideální místo k odpočinku a načerpání energie na další dobrodružství.

Odborníci říkají, že vyspané dítě je šťastné dítě – náš odborník: dětská postel LEON 90x200 v kašmírový barvě
Tvé dítě je pro tebe nejdůležitější. Právě proto se vždy snažíš zajistit mu to nejlepší. Kromě toho, že se staráš o jeho plný žaludek a teplé oblečení během chladných dnů, nezapomeň na význam zdravého spánku a správného vývoje tvého malého. Vyber si jednolůžkovou dětskou postel LEON, která poskytne pohodlné a bezpečné místo k odpočinku po dni plném zážitků. Dobře zvolený nábytek v dětském pokoji je investicí na mnoho let, díky níž budeš mít jistotu, že jsi svému dítěti poskytla vše potřebné pro jeho zdravé a šťastné dospívání.

Ahoj, poznejte mě lépe!
Před provedením konečného výběru si prohlédněte každý rozměr LEONu, vyznačený na nákresu níže ➔

Další informace o fotografiích a barvách postelí od Lano Nábytek
Fotografie a barvy postelí se mohou nepatrně lišit od reality. Je to způsobeno nastavením monitoru počítače nebo jiného zařízení. Prezentované fotografie mají ilustrační charakter.
Technické údaje
| Typ | jednolůžko |
| Model | LEON |
| Počet lidí | 1 |
| Barva | kašmír |
| Provedení | certifikovaná; bezpečná pro děti; matná |
| Velikost | 90x200 |
| Nosnost | 100 kg |
| Délka postele | 208 cm |
| Šířka postele | 97 cm |
| Výška postele | 67,5 cm |
| Zábrana | součástí je pevná vodorovná zábrana |
| Žebřík | nevztahuje se |
| Šuplíky | volitelně 2 šupliky (Prodává se samostatně) |
| Materiál šuplíků | dřevotříska |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 90 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | nevztahuje se |
| Rám | masivní borovice; lepidlo; bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice; lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem; otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve třech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel; rošt; montážní sada; montážní návod |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Vlastnosti postele__Posuvné šuplíky | Ano |
| Velikost postele | 90x200 |
| Barva postele | Kašmír |
| Věk dítěte | Postele pro školáky (7-12 let) |
| Typ postele | Jednolůžkové postele |
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
| Doba doručení | 9-16 dní |
