LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele
  • 1
  • |
  • 2

Zpersonalizuj dětskou postel podle potřeb svého dítěte

Každý rodič si přeje pro své ratolesti dětskou postel, která bude splněním jejich snů. V obchodech nemusíme vždy najít to, co splňuje naše očekávání. Někdy chceme změnit jeden nebo několik prvků určitého nábytku, aby ideálně zapadl do dětského pokoje. Ve společnosti Lano Meble si plně uvědomujeme, že každý z našich zákazníků má své individuální preference. Proto umožňujeme našim zákazníkům výběr téměř všech rozměrů, barev a doplňků dětských postelí, což dává možnost personalizovat postel podle vlastních potřeb.

Zpersonalizujte svou dětskou postel, která zůstane s vámi na několik let

Při rozhodování o koupi dětské postele často volíme takovou, která poslouží několik let. V takovém případě je vhodné brát v úvahu měnící se charakter dětského pokoje s věkem dítěte, případnou rekonstrukci místnosti nebo přeřazení nábytku. Zpersonalizujte dětskou postel, která bude odpovídat měnícím se potřebám dítěte a trendům.

Zvýšení průsvitu, přídavné zásuvky, typ zábrany – a mnoho dalších možností personalizace

Pečujíc o váš komfort, vytvořili jsme unikátní nabídku, díky které můžete společně vytvořit krásnou postel zcela podle vlastních preferencí. Možností je mnoho. Můžete zvolit barvu, rozměr, rozhodnout o zvýšení průsvitu, typu zábrany a o tom, zda bude postel mít přídavné zásuvky. Vše je ve vašich rukách.Postele k personalizaci od Lano Meble – krásný design, neuvěřitelné pohodlí a vysoká bezpečnost

Postele od Lano Meble jsou základem pro tvorbu jedinečných projektů. Jsou výchozím bodem pro další dekoraci interiéru. Jsou to univerzální modely, které se dokonale hodí do každého interiéru. Jejich styl umožňuje libovolnou aranžaci, jak v moderních a minimalistických, tak i v klasických výzdobách. Snadno je sladíte s již existujícími nábytkovými sestavami a doplňky. Stylistika dětských postelí v našem obchodě odpovídá potřebám nejnáročnějších rodičů, malých dětí i teenagerů.

Postele k personalizaci – patrové, s mezipatrem, a také s vysouvací částí

Ve společnosti Lano Meble si uvědomujeme, že dětské pokoje, zejména ty umístěné v bytech, mají omezený prostor, který je třeba využít co nejlépe. Proto nabízíme patrové postele nebo postele s mezipatrem, které oslní svou funkčností. Patrové postele s vysouvací částí mohou pojmout dva nebo dokonce tři sourozence. Kromě toho můžete volitelně vybavit je dodatečnými zásuvkami pro skladování hraček, ložního prádla nebo dalších doplňků. Takové inovativní řešení umožňuje velké úspory nejen prostoru, ale i peněz – nakonec kupujete jednu, ne dvě nebo tři postele pro sourozence.

Uvolněte svou kreativitu při personalizaci postele do pokoje vašeho dítěte

Být výjimečný má vždy velkou výhodu. Originální řešení nejen vytvářejí atmosféru kreativity, ale také stimulují představivost. Pokud jste fanouškem nestandardních řešení, možnost personalizace postele v této kategorii bude nejblíže vašemu srdci. Již nyní můžete volně uvolnit své kreativní schopnosti a personalizovat dětskou postel přizpůsobenou výzdobě pokoje vašeho dítěte. Možnost personalizace dětské postele umožní vytvořit pravou oázu, do které se vaše dítě bude rádo vracet a na kterou bude hrdé. Ideálně vytvořený prostor bude nejen místem pro projevení vědeckých dovedností, ale také pro hru a regenerační spánek. Co více, takovou dětskou postel můžete personalizovat společně s dítětem.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium