Newsletter
Zadejte svou e-mailovou adresu, pokud chcete dostávat informace o nových produktech a akcích.
Vaše údaje budou zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů

Místo v dětském pokojíčku nebo v ložnici, kde jste sami?

Pak je ideálním řešením pořídit si naši jednolůžkovou postel. Je stejně tak pohodlná jako větší verze, a hlavně zabírá mnohem méně místa. Naše postele se zcela přizpůsobí vašim potřebám. Seznamte se s naší širokou nabídkou jednolůžkových postelí, které vám zaručí pohodlný a příjemný spánek.

Bezpečné dětské postele

Dětské postele od lanonabytek.cz nabízejí kombinaci pohodlí, atraktivního designu a funkčnosti. Perfektně se hodí jak do dětského pokoje, tak i do ložnice. Jsou ideálním řešením všude tam, kde potřebujete ušetřit místo. Navzdory malým rozměrům poskytují komfort a zaručí vám klidný spánek.

Při nákupu jednolůžka do dětského pokoje je na prvním místě zejména bezpečnost.

Výrobci našich postelí, dostupných na webu lanonabytek.cz, jsou si toho plně vědomi, a proto navrhují nábytek tak, aby se minimalizovalo riziko pádu. Proti pádu během spánku chrání nejen speciální zábrany, ale rovněž i dřevěné nohy s čtvercovou základnou, které poskytují mimořádnou stabilitu postele. Bezpečnost vašich dětí je naší prioritou.

Nejste si jistí, že právě jednolůžka od lanonabytek.cz jsou pro vás nejlepším řešením a obáváte se, že vám dlouho nevydrží? Všechny modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, takže se nemáte čeho obávat. Namísto lepených materiálů používáme pro výrobu dřevěné desky nebo dřevotřískové desky s vysokou odolností proti proražení. Všechny použité laky a barvy byly schválené pro použití na dětský nábytek. Jednolůžkové postele firmy lanonabytek.cz jsou k dispozici v mnoha typech a barvách. Vybere si doopravdy každý. Ať už máte rádi pastelové nebo intenzivní živé barvy. Na své si přijdou i milovníci barvy přírodního dřeva.

Přinášíme moderní design nábytku, který vyrábíme v souladu s nejnovějšími trendy a preferencemi dětí. Velkou výhodou postelí z lanonabytek.cz je jejich vysoká funkčnost. Už vás nebude trápit skladování ložního prádla. Naše postele jsou totiž vybavené prostornými šuplíky, policemi a praktickými úložnými prostory. Jednolůžka v nabídce lanonabytek.cz ocení všichni, kteří se zajímají o módní, atraktivní design nábytku, cení si pohodlí a dbají na funkčnost a vyžadují bezpečnost během spánku. Manuál přiložený k nábytku vás jednoduše provede montáží. Ta vám nezabere mnoho času. A vy si tak rychleji vychutnáte své nové pohodlné lože.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl