Také zkontrolujte
Dětská postel TOSIA
Dětská postel TOSIA

10 547,63 Kč

Ilość
Dětská postel AMELKA
Dětská postel AMELKA

10 547,63 Kč

Ilość
Dětská postel SENSO
Dětská postel SENSO

11 061,04 Kč

Ilość
Patrová postel SEWERYN
Patrová postel SEWERYN

12 658,30 Kč

Ilość
Dětská postel DOMI
Dětská postel DOMI

9 520,82 Kč

Ilość
Nejčastěji vybrané
Dětská domečková postel MONKEY
Dětská domečková postel MONKEY
9 920,14 Kč
Ilość
Dětská patrová postel TED
Dětská patrová postel TED
13 114,66 Kč
Ilość
CAPRI - pružinová matrace Bonell
CAPRI - pružinová matrace Bonell
1 876,78 Kč
Ilość
Dětská domečková postel DISNEY
Dětská domečková postel DISNEY
9 121,51 Kč
Ilość
Dětská postel SENSO
Dětská postel SENSO
11 061,04 Kč
Ilość
Newsletter
Zadejte svou e-mailovou adresu, pokud chcete dostávat informace o nových produktech a akcích.
Vaše údaje budou zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů

Místo v dětském pokojíčku nebo v ložnici, kde jste sami?

Pak je ideálním řešením pořídit si naši jednolůžkovou postel. Je stejně tak pohodlná jako větší verze, a hlavně zabírá mnohem méně místa. Naše postele se zcela přizpůsobí vašim potřebám. Seznamte se s naší širokou nabídkou jednolůžkových postelí, které vám zaručí pohodlný a příjemný spánek.

Bezpečné dětské postele

Dětské postele od lanonabytek.cz nabízejí kombinaci pohodlí, atraktivního designu a funkčnosti. Perfektně se hodí jak do dětského pokoje, tak i do ložnice. Jsou ideálním řešením všude tam, kde potřebujete ušetřit místo. Navzdory malým rozměrům poskytují komfort a zaručí vám klidný spánek.

Při nákupu jednolůžka do dětského pokoje je na prvním místě zejména bezpečnost.

Výrobci našich postelí, dostupných na webu lanonabytek.cz, jsou si toho plně vědomi, a proto navrhují nábytek tak, aby se minimalizovalo riziko pádu. Proti pádu během spánku chrání nejen speciální zábrany, ale rovněž i dřevěné nohy s čtvercovou základnou, které poskytují mimořádnou stabilitu postele. Bezpečnost vašich dětí je naší prioritou.

Nejste si jistí, že právě jednolůžka od lanonabytek.cz jsou pro vás nejlepším řešením a obáváte se, že vám dlouho nevydrží? Všechny modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, takže se nemáte čeho obávat. Namísto lepených materiálů používáme pro výrobu dřevěné desky nebo dřevotřískové desky s vysokou odolností proti proražení. Všechny použité laky a barvy byly schválené pro použití na dětský nábytek. Jednolůžkové postele firmy lanonabytek.cz jsou k dispozici v mnoha typech a barvách. Vybere si doopravdy každý. Ať už máte rádi pastelové nebo intenzivní živé barvy. Na své si přijdou i milovníci barvy přírodního dřeva.

Přinášíme moderní design nábytku, který vyrábíme v souladu s nejnovějšími trendy a preferencemi dětí. Velkou výhodou postelí z lanonabytek.cz je jejich vysoká funkčnost. Už vás nebude trápit skladování ložního prádla. Naše postele jsou totiž vybavené prostornými šuplíky, policemi a praktickými úložnými prostory. Jednolůžka v nabídce lanonabytek.cz ocení všichni, kteří se zajímají o módní, atraktivní design nábytku, cení si pohodlí a dbají na funkčnost a vyžadují bezpečnost během spánku. Manuál přiložený k nábytku vás jednoduše provede montáží. Ta vám nezabere mnoho času. A vy si tak rychleji vychutnáte své nové pohodlné lože.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl