Také zkontrolujte
Dětská postel TOSIA
Dětská postel TOSIA

10 547,63 Kč

Ilość
Dětská postel AMELKA
Dětská postel AMELKA

10 547,63 Kč

Ilość
Dětská postel SENSO
Dětská postel SENSO

11 061,04 Kč

Ilość
Patrová postel SEWERYN
Patrová postel SEWERYN

12 658,30 Kč

Ilość
Dětská postel DOMI
Dětská postel DOMI

9 520,82 Kč

Ilość
Nejčastěji vybrané
Dětská domečková postel MONKEY
Dětská domečková postel MONKEY
9 920,14 Kč
Ilość
Dětská patrová postel TED
Dětská patrová postel TED
13 114,66 Kč
Ilość
CAPRI - pružinová matrace Bonell
CAPRI - pružinová matrace Bonell
1 876,78 Kč
Ilość
Dětská domečková postel DISNEY
Dětská domečková postel DISNEY
9 121,51 Kč
Ilość
Dětská postel SENSO
Dětská postel SENSO
11 061,04 Kč
Ilość
Newsletter
Zadejte svou e-mailovou adresu, pokud chcete dostávat informace o nových produktech a akcích.
Vaše údaje budou zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů

Pokud máte více dětí v jednom malém pokoji, klasická patrová postel bude jistě pro vás tím pravým. Nejenže vytvoříte dokonalý spací koutek pro vaše ratolesti, ale navíc ušetříte místo. Děti tak budou mít více prostoru na hraní a učení. Seznamte se s naší nabídkou funkčních a pohodlných patrových postelí!

Patrové a vyvýšené postele

Patrové postele jsou ideálním a praktickým řešením do dětského pokoje. Ať už ji pořizujete pro jedno dítě nebo pro sourozence, promění dětský pokoj v dokonalé místo na spaní i hraní. Při nákupu palandy se nemusíte obávat o bezpečí svých dětí. Naši návrháři se postarali o každý detail, tak aby se vaše ratolesti cítily pohodlně a hlavně bezpečně. Palandy jsou proto vybavené praktickou zábranou chránící vaše děti před pádem. Navíc je můžete namontovat jak na pravou tak i na levou stranu postele. Díky nožkám o čtvercové základně jsou postele velmi stabilní. Naše palandy jsou konstrukčně navržené tak, aby dítě spící na spodní části patrové postele nebylo rušeno ani při pohybu dítěte na vrchní palandě, ani při chůzi po žebříku. Mysleli jsme i na hygienu, proto jsme rámy postele vybavili speciálními větracími otvory. A nezapomněli jsme ani na dostatečný komfort, patrové postele jsou doplněné vhodnými matracemi pro děti. Bezpečnost, pohodní a design našich paland jde ruku v ruce s životností. Proto pro výrobu postelí používáme zejména borovicové dřevo, které je ceněné pro svou pevnost, snadné zpracování, a navíc je cenově dostupné.

Nabídka patrových postelí pro děti

Nabídka patrových postelí na lanonabytek.cz zahrnuje jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové postele. Pokud máte jedináčka v malém dětském pokoji, pak jednolůžková vyvýšená postel v kombinaci se stolem či skříní bude pro vás ideálním řešením. Máte-li prostoru o něco více, vyberte si z naší nabídky dvoulůžkových patrových postelí, kterou navíc můžete kdykoliv využít pro návštěvu. Dvoulůžkové a třílůžkové patrové postele jsou skvělým řešením do malého pokojíčku pro dvě či tři děti. Díky důmyslným zásuvkám na ložní prádlo a možností zasunutí třetí části postele, budou mít vaše děti více místa na hraní a učení. Naše patrové postele lanonabytek.cz šetří váš prostor! Proměňte pokojíček v útulné dětské království. Cílem našich návrhářů z lanonabytek.cz bylo vytvořit pro vás a vaše děti nejen bezpečný a kvalitní nábytek, ale také moderní a atraktivní prvek dětského pokojíčku. A výběr je doopravdy bohatý - z naší pestré palety barev si jistě vyberete!

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl