Ložnice je místem, kde byste měli najít pohodlnou postel, na které si po náročném pracovním dni dopřejete kvalitní odpočinek. Pokud nemáte v ložnici dostatek místa pro klasické dvojlůžko, máme pro vás řešení, rozkládací postel s přistýlkou, která vám zajistí komfort, a nezabere vám tolik místa. Tyto postele jsou obvykle vyrobeny z masivu, což zaručuje vysokou stabilitu. Seznamte se s naší nabídkou, kde najdete dvoulůžkové postele přizpůsobené vašim potřebám.

Dětské postele rozkládací

Postele, které jsou k dispozici na lanonabytek.cz, jsou skvělým řešením pro každého, kdo chce módní, atraktivní design, pohodlí a funkčnost. Rozkládací postel s přistýlkou bude krásným prvkem v každé moderní ložnici. Ocení je zejména ti, kteří mají omezený prostor a nemají místo na dvě samostatné postele v místnosti. Jsou skvělým řešením pro malý dětský pokoj. Díky možnosti zasunutí jedné částí pod druhou, budou mít vaše děti v pokoji dostatek místa během dne. Večer jednoduše vyjmete spodní postel a proměníte dětský pokoj v útulnou a pohodlnou ložnici.

Nabidka posteli rozkládací pro děti

Rozkládací postele s přistýlkou z lanonabytek.cz jsou cenově dostupné pro každého. Vyrábíme je z vysoce kvalitního dřevěného masivu, který zaručuje životnost a odolnost nábytku proti poškození. Velký důraz klademe na zajištění bezpečnosti. Postele určené pro děti jsou navíc vybavené zábranami, které můžete namontovat jak vpravo tak i vlevo. Chrání vaše děti během spánku. Nožky s čtvercovou základnou zajišťují stabilitu a klidný a bezpečný spánek. Postele jsou natřené ekologickými barvami a laky, které mají všechny potřebné certifikáty a atesty. Zákazníci, kteří si pořídí naše rozkládací postele s přistýlkou, ocení nejen vysokou kvalitu, ale také módní design, který odpovídá současným trendům. Na webu lanonabytek.cz nabízíme postele různých rozměrů a barev, takže si doopravdy každý vybere. Máte rádi světlo odstíny, nebo živé barvy? Máme postele i pro vás. Rozkládací postele s přistýlkou jsou snadno sestavitelné, pohodlné a funkční. Jsou vybaveny prostornými šuplíky pro uložení ložního prádla. Atraktivní design a pohodlí vás budou bavit, pozvedněte váš spánek na vyšší úroveň.

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl