LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Pěnové matrace

Hledáte matraci pro dítě, ale nevíte, jakou si vybrat? Seznamte se s pěnovými matracemi, které si můžete vybrat podle preferencí a požadavků vašeho malého. Vyberte si z produktů vytvořených s ohledem na nejmenší!

S jakým jádrem vybrat pěnovou matraci?

Rozšířená nabídka pěnových matrací pro děti ztěžuje jednoznačné určení, kterou z nich si vybrat. Proto je dobré porovnat jejich výhody a možnosti, aby bylo možné přizpůsobit model vlastním preferencím. V našem sortimentu najdete nejpopulárnější verze produktů, jako například s vysokoelastickou pěnou - tato směs zaručuje pružnost a elasticitu matrace. Pro dítě to znamená pohodlí při spánku, volnou polohu těla a maximální podporu páteře.

S latexovou pěnou - záleží vám na dlouhé životnosti produktu?

Pak jsou verze s latexovou pěnou právě pro vás! Jsou známé svou odolností a navíc odpařují vlhkost. Tím získáváte jistotu, že vaše dítě spí v prostředí bez roztočů a bakterií. S termoelastickou pěnou - mají ortopedické a antialergické vlastnosti. Jsou podporou pro páteř vašeho dítěte, neztrácejí svůj tvar a zachovávají svůj původní tvar po mnoho let. To je řešení pro ty, kteří hledají produkt zaručující relaxaci a uvolnění.

Pěnové matrace - pro děti s různými potřebami

Rozmanitost je základní vlastností pěnových matrací pro děti. V této kategorii jsou modely s různou tvrdostí a velikostí. Vybrané verze podporují rozvoj dítěte, starají se o jeho páteř a také ho chrání před alergeny. Díky tomu produkty splňují potřeby i těch nejnáročnějších dětí.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium