LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Patrové postele s mezipatrem – originální výzdoba

Aranžování dětského nebo mládežnického pokoje v duchu aktuálních trendů v interiérovém designu se vám zdá být složitým úkolem? Vůbec ne! Stačí několik promyšlených řešení a interiér vás překvapí jak estetickou aranžací, tak i funkcionalitou. Hledáte-li praktické inspirace, nezapomeňte na postel s mezipatrem, v takové situaci se ukáže být nejlepší volbou. Nejenže vypadá skvěle, ale především – je velmi praktická. Navíc ji doporučujeme jak pro děti, tak pro dospívající.

Odkud plyne tak velký věkový rozptyl potenciálních uživatelů? Především z široké nabídky postelí s mezipatrem. V Lano Meble najdete postele s mezipatrem pro děti, ale i pro dospívající. Mezi nabídkami v sortimentu se nacházejí také patrové postele v setech obsahujících další prvky vybavení, včetně pracovního stolu.

Postele s mezipatrem do dětského pokoje jsou řešením, které nabízí více

Dětský pokoj může být funkční bez ohledu na metráž. Nevíte, jak dosáhnout nejlepších výsledků v aranžování? Sáhněte po patrové posteli s mezipatrem a využijte ušetřené místo přesně podle vašich představ. Nabízená v této kategorii postel s mezipatrem se vyznačuje pevnou konstrukcí, řadou vymožeností (např. možností montáže ochranné zábrany proti pádu a žebříku na libovolné straně postele) a zárukou vysokého komfortu spánku (také díky roštu montovanému pomocí tradičních šroubů). Co ještě rozhoduje o tom, že je opravdu stojí za to po nich sáhnout?

Především – stylizace postele s mezipatrem, která je inspirována skandinávským stylem. Velkou výhodou při výběru ideálního mezipatra je také bohatá barevná paleta. Zaoblené zakončení, přizpůsobený žebřík a ochrany chránící váš parket – to jsou detaily, které odlišují postele s mezipatrem.

Přemýšlíte, jak využít místo pod mezipatrem? Díky použití horizontálních prken, posilujících konstrukci, máte ještě více možností! Mohou sloužit jako dočasné nebo trvale zařízené šatníky. To je také vhodný prostor pro hraní – právě tady může být umístěna police nebo pracovní stůl.

Postele s mezipatrem pro mládež jsou funkčním a efektním řešením

Postele s mezipatrem jsou také vhodným řešením do mládežnického pokoje. Zvláště proto, že pro starší děti a dospívající jsme připravili něco speciálního! Příkladem může být patrová postel MOBI, kombinující několik zón! Pohodlný matraci na stabilním roštu našla své místo na mezipatře, pracovní stůl přímo pod ní. Celý komplet doplňují police umístěné v dosahu uživatele.

Mezi další nabídky patří postel s mezipatrem MIA, která se vyznačuje minimalistickým designem a množstvím funkčních řešení. Model vybavený pohodlnou postelí je určen především pro mladší školáky. Zvláště když může mít opravdu výjimečný charakter! Vyberete-li tento nábytek, můžete si vybrat jak barvu rámu, tak i žebříku, a rovněž – rozhodnout o typu matrace.

Vysoká kvalita a vynikající materiály to není vše! Seznamte se s podrobnostmi nabídky

Rozhodnete-li se pro jednolůžkové postele s mezipatrem, které jsou dostupné v naší nabídce Lano Meble, vybíráte si nejen moderní design. Při přípravě sortimentu dbáme na detaily – používáme pouze materiály vysoké kvality (pevnou laminovanou desku, borovicové dřevo a certifikované barvy), aplikujeme ověřená a praktická řešení (například rošt montujeme s využitím tradičních šroubů) a sledujeme aktuální trendy v oblasti aranžování interiérů. To ale není vše. Na území Polska zajišťujeme dopravu vlastními vozidly a za příplatkovou cenu nabízíme řadu dalších možností, včetně možnosti montáže vybraného nábytku.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium