LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Jednolůžkové dětské postele

Jednolůžkové dětské postele jsou návrhem pro nejmenší a jejich rodiče, kteří chtějí zajistit svému pokladu moderní, pohodlné a bezpečné místo ke spaní. Díky svým kompaktním rozměrům se ideálně hodí do pokojů s menší plochou a opticky neovládnou žádný prostor. Jednolůžková dětská postel je vynikající volbou v každém případě.

Jednolůžkové dětské postele – bezpečná volba od Lano Meble

Bez ohledu na věk vašeho dítěte, jednolůžkové dětské postele jsou vždy velmi oblíbené. Jednoduchá, velmi bezpečná, stabilní a odolná konstrukce spolu s moderním designem vytvářejí v každém pokoji útulnou atmosféru. Přidáním zajímavých doplňků a textilií můžete vytvořit skutečně královský prostor, který splní sny rodičů a bude oázou pro každé dítě. Ve společnosti Lano Meble dbáme na bezpečnost dětí, proto je každá dětská postel vybavena pevnými dřevěnými zábranami. Zatímco patrové postele mají ideálně tvarované žebříky. Bezpečnost vašeho dítěte je pro nás prioritou.

Široký výběr barev a modelů jednolůžkových dětských postelí

Ve společnosti Lano Meble držíme ruku na pulsu, proto jsme neustále v kontaktu s novinkami v oblasti nábytkového designu. Naše přízemní postele jsou vytvářeny nejen s ohledem na bezpečnost nejmenších, ale také pro splnění aranžovacích potřeb. Skvělým nápadem na oživení dětského pokoje je výběr postele ve tvaru domku. Kromě toho v naší nabídce najdete takové barvy postelí, jako je modrá, která perfektně pasuje do chlapeckého pokoje. Naopak růžová barva postele bude skvělou volbou do pokoje malé princezny. Pokud však upřednostňujete jednoduché a nadčasové postele, nabízíme přírodní borovicové postele a také klasickou bílou.

Jednolůžkové dětské postele – zdravý spánek od Lano Meble

Není pochyb o tom, že funkční a pohodlná dětská postel je centrálním bodem každého dětského pokoje. Regenerace a pohodlný spánek jsou základem po celém aktivním dni. Díky dostatečné dávce zdravého odpočinku má dítě sílu a energii pro další učení. Aby se dítě mohlo během spánku odpočinout a regenerovat, je nutné vybrat správný matraci pro spánek. Ve společnosti Lano Meble najdete matrace různé tvrdosti, tloušťky, a také přizpůsobené věku dítěte. Důležité je také zajistit možnost hry na takovém místě – postele ve společnosti Lano Meble splňují všechny tyto požadavky.

Funkční přízemní postýlky se zásuvkami

To, co vyzdvihuje dětské postele od Lano Meble, je také velká funkčnost. Některé modely mají praktické, vysunovací zásuvky pro ukládání, ve kterých můžete uložit v podstatě cokoli. Naši spokojení zákazníci v nich nejčastěji skladují dětské hračky a ložní prádlo. To je dodatečný prostor, který je nepostradatelný, pokud jde o dětský pokoj.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium