LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Tříosobová patrová postel – jedna postel, mnoho možností

Jedna postel, která pojme trojici dětí – je to možné? Samozřejmě, že ano! Představujeme kategorii, ve které najdete tříosobové dětské postele, které budou dokonalým řešením, pokud disponujete malým prostorem v dětském pokoji. Tříosobové patrové postele, protože právě takové tu najdete, jsou velmi praktickým nábytkem, který má mnoho výhod oceněných uživateli. Tříosobové patrové postele obvykle mají dva standardní lůžka a jedno vysouvací, které lze využít jak pro každodenní použití, tak i v případě potřeby. Najdete zde také další modely, např. patrová postel domek.

Funkčnost tříosobových dětských postelí

Při zařizování prostoru pro své ratolesti musíte brát v úvahu, že má splňovat více než jeden úkol. V dětském pokoji musí být místo na spaní, hraní, učení a skladování. To, co ještě více komplikuje správnou výzdobu, je omezený prostor. V takovém případě musíte vsadit na kompaktní, praktická a funkční řešení. Do těchto rámců se ideálně hodí tříosobová dětská postel. Tento prvek vybavení zaujímá stejně prostoru jako běžná postel, ale prokazuje se mnohem větší funkčností.

Tříosobové dětské postele – nejen pro sourozence

Patrová postel je pohodlné a komfortní místo pro spaní pro dvojici nebo dokonce trojici dětí. Pomůže také přiblížit sourozence a být vždy blízko, což posílí vztahy a umožní ještě více vybudovat silné vazby. Tříosobová patrová postel bude také ideálním řešením, když rodina nebo přátelé zůstanou na noc. Nemusíte se pak obávat, že pro ně nebude dost místa na spaní. Funkční vysouvací část jim poskytne pohodlné místo na spaní. Tato konfigurace patrové postele je skvělým kompromisem.

Tříosobové postele s vysouvací šuplíkem – šance na pořádek v pokoji

To ale není vše. Kromě zmíněných výhod mohou být tříosobové postele volitelně vybaveny funkčními šuplíky pro ukládání. Vysouvací, prostorné šuplíky jsou ideálním místem pro skladování hraček, knih, ložního prádla nebo dalších doplňků. Jak je známo, každý kout je cenný, pokud dětský pokoj není charakterizován velkým prostorem.

Bezpečné tříosobové patrové postele z borovicového dřeva

Přes patrové uspořádání postelí jsou velmi bezpečné pro děti. Vyrobena z pevného borovicového dřeva, představují velmi odolnou a pevnou konstrukci, která vydrží všechny psí kusy a hry. Ochrana během spánku a nejen toho je zajištěna dřevěnými zábranami, které brání vypadnutí. Ideálně profilované žebříky umožňují snadné vstávání a sestup z patrové postele.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium