LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Průžinové matrace do postele

Průžinové matrace patří mezi nejčastěji vybírané modely. Děje se tak, protože jsou odolné, zajišťují optimální pohodlí spánku a navíc jsou dostupné v různých cenových kategoriích. Díky tomu můžete opustit omezení spojená s rozpočtem a najít vysněný produkt za přijatelnou cenu!

Na co si dát pozor při výběru průžinové matrace?

Je to jeden z těch interiérových prvků, které by vám měly sloužit po mnoho let. Věnujte tedy chvíli přemýšlení, jaká průžinová matrace do postele bude pro vás vhodná. Především vezměte v úvahu její velikost. Pokud plánujete spát sami, zaměřte se na modely o rozměrech 70x200 cm nebo 80x200 cm. Pokud však plánujete společný odpočinek se svým partnerem či partnerkou, rozhodněte se pro verzi o velikosti alespoň 140x200 cm.

Jaká průžinová matrace bude nejlepší?

V nabídce našeho obchodu najdete průžinové matrace do postele m.j. s kapesními pružinami. Každý jejich prvek reaguje na tlak, díky čemuž se přizpůsobují tvaru těla a plně podpírají páteř. Takové modely umožňují zapomenout na bolesti zad a přináší úlevu unaveným svalům. Pokročilejší verzí kapesních povrchů jsou multipočetové matrace. Uvnitř mají mnoho pružin, z nichž každá pracuje nezávisle na sobě. Z tohoto důvodu se doporučují párům, které se výrazně liší hmotností – materiál je odolný vůči vibracím, takže ani nepocítíte, když druhá osoba změní polohu.

Průžinová matrace — dopřejte si pohodlí

Hledáte pohodlnou průžinovou matraci do postele, která bude prodyšná, pružná a zajistí vám další vymoženosti? Seznamte se s naším sortimentem a vybírejte z modelů obohacených m.j. o kokosové maty, vysokoelastické pěny a mnoho zón tvrdosti!

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium