LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Montáž a přeprava

Jsme moc rádi, že Vás naše výrobky zaujaly. Níže naleznete několik důležitých informací, které Vám pomohou při rozhodování o doplňkových službách nabízených v našem obchodě. Vaši objednávku doručíme v termínu uvedeném v nabídce a 7 dní před doručením od nás obdržíte zprávu s přibližným termínem doručení (přesnější datum bude sděleno 1 den před doručením).

 

VÝNOS NÁBYTKU DO BYTU

S ohledem na vaše pohodlí, službu výnosu pro Vás rádi zajistíme, je nutné ji však předem rezervovat a objednat. Pokud zvolíte tuto možnost, náš řidič Vám objednanou postel a matraci bezpečně odnese až do bytu či domu. Výnos nábytku nezahrnuje montáž, je nutné ji objednat zvlášť.

Cena za zvedací službu: 550 kč

 

VÝNOS NÁBYTKU S MONTÁŽÍ

Komplexní služba pro vyřízení Vaší zakázky, která zahrnuje dopravu, přistavení postelí a matrací na vybrané místo u Vás doma a odbornou montáž zajišťující kompletní připravenost k použití. S tímto řešením budete mít pohodlí a jistotu, že postele budou našimi specialisty správně sestaveny. Navíc si nemusíte lámat hlavu s tím, co s obalem - náš řidič si ho odveze s sebou.

Cena příspěvku s instalací: 1660 kč

 

OBJEDNÁVKA BEZ VÝNOSU A MONTÁŽE

V rámci naší nabídky, když zadáte objednávku bez doplňkových služeb, není řidič doručující vaši objednávku povinen poskytnout asistenci při montáži či odnesení nábytku k vám domů. Zásilky se vydávají u auta a zákazník si musí zajistit jejich přinesení domů. Potřebujete-li další pomoc, doporučujeme využít možnosti výběru montáže a výnesení postelí, které nabízíme jako samostatné služby dle našeho ceníku. Snažíme se zajistit, aby vaše objednávka byla doručena co nejblíže k vám domů. Někdy se však může stát, že je řidič omezen místem přístupu k vaší nemovitosti – v tomto případě bude Vám vaši objednávka vydána na nejbližším možném místě.

 

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás. Jsme tu pro vás. Na slyšenou!

nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium