LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Dvoulůžková patrová postel – splňte s námi sny svých dětí

Kdo z nás jako dítě nesnil o patrové posteli? S Lano Meble můžete splnit nejen své dětské sny, ale především sny vašeho dítěte. Patrové postele jsou ideálním řešením jak pro malý prostor dětského pokoje, tak i pro vytvoření pohádkové scenerie a originální aranžace. Neexistuje dítě, které by nebylo nadšené z patrové postele. Rodiče obvykle oceňují úsporu místa, která vyplývá z použití takového nábytku.

Je patrová postel pro dvě děti bezpečnou volbou?

Často rodiče mají obavy o bezpečnost při výběru patrové postele pro děti. V tomto místě musíme uklidnit, protože jsou navrhovány s ohledem na maximální ochranu zdraví dětí. Především mají ideálně tvarované žebříky usnadňující výstup. Nad bezpečností bdí také pevné dřevěné zábrany, které brání vypadnutí z postele během spánku a hraní. Naše konstrukce jsou vytvořeny z pevného borovicového dřeva a chráněny certifikovanými laky, a proto jsou velmi odolné a stabilní.

Patrové postele – designové a funkční řešení

Patrové postele jsou dobrá volba z několika důvodů. Jak jsme již zmínili, jsou mimořádně bezpečné, ale to není vše. Zaslouží si pozornost i jejich originální vzhled, který potěší oko jak mladších, tak starších uživatelů. Toto řešení také poskytuje nádech vlastního soukromého prostoru pro děti – jak během spánku, tak i relaxace během dne. K tomu některé modely jsou obohaceny o funkční vysunovací zásuvky, které umožňují ukládat ložní prádlo, hračky a doplňky, díky čemuž lze ještě více ušetřit místo v pokoji.

Kdy je vhodné rozhodnout se pro patrovou postel pro děti?

Aranžování dětského pokoje není vždy snadné. V situaci, kdy máme omezený prostor, musíme projevit dostatek kreativity. Právě tehdy je vhodné rozhodnout se pro patrové postele. Jsou skvělým prvkem, který může sloužit pro učení, odpočinek i hraní. Kromě toho díky své funkčnosti patrová postel pomůže ušetřit další místo. Můžeme říci, že je to klíč k vytvoření funkčního, bezpečného a krásně vypadajícího dětského pokoje s omezenou plochou, kde se patrová postel hodí nejlépe.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium