LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Nízké dvoulůžkové postele od Lano Meble, skvělé řešení pro dvě sourozence

Výzdoba každého dětského pokoje, zvláště pokud v něm bydlí dvojice sourozenců, je velkou výzvou. Každému dítěti přece náleží vlastní soukromý prostor, který bude sloužit jak k odpočinku, tak i k hraní či učení. Ideálním řešením jsou dvoulůžkové postele s vysouvací částí. To je odpověď na potřeby blízkosti sourozenců, vlastního prostoru, a také dobrý nápad do malých místností. Pozvánka k prohlédnutí produktů v této kategorii.

Dvoulůžkové postele s vysouvací částí – ideální do pokoje s omezeným prostorem

Často právě velikost bytu a dětského pokoje nám určuje, jakého nábytku potřebujeme. S pomocí v takových situacích přicházejí například dvoulůžkové vysouvací postele, které představují moderní a inovativní nápad na aranžaci interiéru pro nejmenší. V této kategorii tedy najdete různé typy nízkých postelí s vysouvací částí, které zaujmou svou funkcionalitou.

Proč jsou postele s vysouvací částí tak praktické?

Dvoulůžkové postele s vysouvací částí jsou velmi vynalézavé a praktické v každodenním používání. Přidáme-li k tomu přístup k různorodým modelům, jako je roztomilá postel domek, rychle získáme recept na spokojenost jak rodičů, tak i dětí. Vysouvací postele v naší nabídce se skvěle hodí jak do pokoje sourozenců, tak i do pokoje jednoho dítěte, kde je třeba dodatečný prostor pro spaní pro rodinu nebo školní přátele. V nabídce Lano Meble máme také matrace pro spaní, které si můžete ideálně vybrat podle potřeb vašich nejmenších.

Postel s přistýlkou – pohodlná a velmi bezpečná

Ve společnosti Lano Meble klade důraz především na komfort a bezpečnost. To samozřejmě neznamená, že zanedbáváme vzhled – právě naopak. Tyto dvě první záležitosti však stavíme na první místo, díky čemuž se nemusíte obávat o bezpečnost svého dítěte, ať už spí, odpočívá, nebo se ponoří do hry. Jednotlivé modely postelí jsou vyrobeny z pevného borovicového dřeva a dřevěné zábrany účinně chrání před vypadnutím. Dětské postele jsou zabezpečeny certifikovanými laky, bezpečnými pro zdraví. Třešničkou na dortu je skutečnost, že některé modely mají dodatečné, prostorné zásuvky, které umožňují ukládat ložní prádlo nebo dětské hračky.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium