LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele
Vlastnosti postele
Vlastnosti matrace
Prodejce
Cena
  • od  -  do  Kč

TOP LANO – dětské a mládežnické postele z borovicového dřeva

Jaké postele by si vaše dítě přálo? Nebojte se, pokud neznáte odpověď na tuto otázku. Ve Lano Meble najdete postele, které splní očekávání dětí s různými potřebami. Velmi dobře víme, že to nejsou jen nábytek. To je především jedinečný prostor pro učení, hraní a rozvoj. Proto všechny dětské postele vyrábíme z pevného a odolného borovicového dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí. S ohledem na zdraví nejmenších používáme pouze netoxické vodní barvy. Volbou dětských postelí z kategorie TOP Lano si vybíráte rychlé odeslání a doručení přímo do domu.

Nejčastěji vybírané patrové postele pro tři sourozence

Pokud máte dvoje nebo troje děti a chcete ušetřit místo v pokoji, patrové postele jsou ideálním řešením pro vás a vaše ratolesti. V naší nabídce najdete různé modely, které pojme dvojici nebo dokonce trojici sourozenců. Ve Lano Meble najdete například postele se zásuvkami BLANKA a EMILKA, které nabízí dodatečné úložné prostory pro všechny dětské poklady. Mají také vysouvací spací plochu, která je ideální pro malé pokoje. Mezi doporučené modely dětských patrových postelí najdete také trojpostel TED - to je moderní a elegantní postel pro troje sourozence. V kategorii TOP Lano dostupná v bílé barevné variantě a ve velikosti 90x200. Podívejte se na TOP Lano a společně s vašimi dětmi se rozhodněte, který z modelů bude pro vás ideální.

Prostorné zásuvky a bezpečné žebříky

U mnoha modelů můžete sami rozhodnout, na které straně namontovat žebřík nebo zábradlí, přizpůsobující postel rozložení pokoje. Patrové postele z kolekce TOP LANO jsou také vybaveny prostornými zásuvkami, ve kterých můžete ukládat povlečení, oblečení, hračky a knihy. Některé modely mají také výsuvný spací prostor, který lze využít jako místo pro spaní nebo hraní.

Patrové postele pro sourozence – pohodlí a funkčnost

Patrové postele pro děti a mládež posilují vazby mezi sourozenci, podporují společnou hru a komunikaci. Patrové postele od Lano Meble vynikají stabilitou a bezpečností, díky zaobleným zábradlím a pevným konstrukčním prvkům. Když mluvíme o bezpečnosti, podívejte se na patrovou postel KSAWERY nebo DAWID. Oba modely mají vysoké ochranné zábradlí, které jsou ideální pro mladší děti. Navíc model postele KSAWERY má branky uzavíratelné na zip, což zajišťuje větší bezpečnost během spánku a hry. Pokud dáváte přednost klasickým patrovým postelím, určitě se podívejte na takové modely postelí jako IGNAŚ, NEMO nebo MONIKA. Ty mají trochu nižší zábradlí a jednu nebo dvě praktické zásuvky, které se hodí pro ukládání povlečení nebo hraček. Naše patrové postele jsou skvělé pro nejmenší děti, ale také pro školáky a mládež.

Dvojitá výsuvná dětská postele – komfortní řešení do malých pokojů

Nechcete kupovat vysokou patrovou postel, ale potřebujete další místo pro spaní pro hosty nebo sourozence? Dvojitá postele s výsuvným spacím místem budou skvělou volbou. Jsou to postele, které mají jednu úroveň, na které je jednolůžko o rozměrech 90x200 cm, a pod ním výsuvná postel 90x190 cm. Jsou velmi pohodlné a snadno se ovládají, stačí vysunout dolní postel, aby se získalo dvojité místo pro spaní.

Doporučené modely nízkých dvojitých postelí z TOP Lano

Dvojitá postel SENSO je synonymem trvanlivosti a praktičnosti. Design produktu kombinuje modernost s přirozeným kouzlem borovicového dřeva. Perfektně se hodí do moderních dětských a mládežnických pokojů. Postel nabízí dvě prostorné zásuvky a další výsuvné místo pro spaní - ideální pro sourozence nebo přátele. Je to místo, kde dětské sny nabývají tvaru. Pokud vaše dítě potřebuje nebo sní o bílé posteli, SENSO je k dispozici a připraveno k rychlému odeslání.

Jednolůžkové dětské postele – vytvořte útulný pokoj s Lano Meble

V Lano Meble se také staráme o potřeby jedináčků. S ohledem na ně jsme vytvořili jedinečné jednolůžkové postele, které jim poskytnou pohodlné místo pro relaxaci a hraní. Vynikají vysokou funkcionalitou, díky prostorným zásuvkám, ve kterých lze ukládat jak povlečení, tak i hračky. Naše jednolůžkové postele se hodí do každého stylu a dětských preferencí.

Doporučené modely jednolůžkových postelí od Lano Meble

Jednolůžková postel GUCIO okouzlí svým moderním a přátelským designem. Precizní zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů zajišťují, že postel není jen funkční, ale také estetická. GUCIO je pohodlná postel s prostornými zásuvkami a ochrannou zábranou. Ať už potřebujete postel pro mladšího potomka nebo teenagera, rozměr 90x200 je skvělou volbou. Neváhejte a prohlédněte si tento model v kategorii TOP Lano.

Proč si vybrat postele z kolekce TOP LANO?

Vytvořte svým dětem královský ložnicový prostor s patrovými a jednolůžkovými postelemi od Lano Meble. Jsou to opravdová mistrovská díla, která kombinují jedinečný styl a funkčnost. Používáme výhradně bezpečné materiály nejvyšší kvality, které zajistí vašim dětem nepřekonatelný komfort spánku. Objevte kouzlo spánku s kolekcí TOP LANO – vaše dítě si zaslouží více než jen postel. Nabízíme postele připravené k rychlému odeslání a 2letou záruku – s námi získáte nejlepší kvalitu na léta.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium