LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele

Postele Lano Meble pro děti ve věku 4-6 let

Postele pro předškoláky musí splňovat řadu podmínek. Nemají pouze potěšit oko vzhledem, ale splňovat veškeré bezpečnostní požadavky a především být pohodlné a funkční. Náhodou dobře víme, co váš malý hrdina potřebuje! Ve firmě Lano Meble jsme připravili celou řadu postelí pro děti ve věku 4-6 let, díky čemuž si jistě vyberete něco vhodného.

Rozprouděte kreativitu a představivost svého čtyřletého

Čtyřleté dítě je obdobím, kdy se značně zvyšuje pohybová aktivita a touha po interakci a zkoumání. Postel pro děti ve věku 4-6 let by měla umožňovat dostatečnou regeneraci nejen v noci, ale i během dne. Je dobré vybrat řešení, které podněcuje kreativitu a představivost - a to právě nabízejí dětské postele Lano Meble v této kategorii.

Postele pro čtyřleté od Lano Meble – šance na zdravý a chutný spánek

Dřevěná postel pro čtyřletého je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí svému dítěti zajistit pohodlné a bezpečné místo ke spánku a hře. V nabídce Lano Meble najdete mnoho velikostí postelí, stejně jako modelů, jako je např. postel domek, postel s vysouvací částí nebo postel na patře vhodná pro malé děti. Vyžaduje to málo místa, což je důležité v malých dětských pokojích. Je to ideální místo k odpočinku, hraní a relaxaci pro každého čtyřletého. Postele jsou vyrobeny z přírodního borovicového dřeva, což je činí trvanlivými a odolnými vůči poškození. Díky tomu bude postel pro čtyřletého sloužit po mnoho let, i při největších lumpárnách.

Postel pro pětiletého - jaká?

Věková skupina 4-6 let je velmi podobná a řídí se téměř stejnými pravidly. Postel pro pětiletého by měla splňovat stejné funkce jako pro čtyř- a šestiletého. Především by neměla klouzat po podlaze. Konstrukce by měla být velmi stabilní. Samozřejmě také platí, že patrová postel nebo postel na patře by neměla mít žádné ostré a vystupující hrany, aby se snížilo riziko oděrek a nárazů. Navíc by takové postele měly mít vhodnou velikost. Nesmí být ani příliš malé, ani příliš velké. Doporučujeme volbu postelí o rozměrech 80×160 a rozměrech 80×170. Dítě ve postelích těchto rozměrů bude mít možnost pohodlného ležení s rezervou.

Jaké postele pro děti ve věku 6 let?

Při výběru postele pro děti ve věku 6 let je dobré si uvědomit, že vstupují do tzv. zlatého věku motoriky. Děti ve věku 6 let jsou plné energie a mají nezadržitelnou touhu a potřebu hrát si. To samozřejmě souvisí s rizikem modřin a nepříliš vážných zranění. Postarejte se tedy o jejich bezpečnost, ale zároveň jim zajistěte volnost v pokoji. Postel o rozměrech 80x160 bude skvělou volbou.

Ušetřete svůj prostor s patrovými postelemi

Pro děti ve věku 4-6 let se dobře osvědčí také patrové postele nebo postele na antresoli. Nelze skrývat, že to je jedním z nejtajnějších snů každého dítěte. Je to také řešení, které se skvěle hodí do malých dětských pokojů, kde je každý kousek prostoru na vážnou váhu zlata.

V Lano vám také pomůžeme vybrat matraci k spaní

Je také dobré vybrat správnou matraci k spaní s ohledem na váhu dítěte. Musí podporovat páteř a zároveň být pohodlná pro dítě. Velmi důležitým prvkem, na který je třeba pamatovat, je to, aby měla termoregulační a antialergické vlastnosti.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium