LANO | Dětské postele, patrové postele, nízké patrové postele
Vlastnosti postele
Vlastnosti matrace
Prodejce
Cena
  • od  -  do  Kč
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4

Vdechněte svému dítěti radost z objevování společně s postelí TIPI od Lano Meble

Na trhu je v současné době opravdu široký výběr postelí. Jak víte, že jste vybrali tu nejlepší? Na co se zaměřit jako první, když vybíráte dětskou palandu? Jistě jeden z aspektů, které jsou pro vás důležité, je bezpečnost. Určitě si také všímáte estetického vzhledu a zajímavých řešení, která se budou líbit i vašemu drobečkovi. Naše borovicová postel TIPI od Lano Meble to vše spojuje, zároveň dbá na zdravý a klidný spánek dítěte. Podívejte se, jaké návrhy jsme pro vás připravili. Vyberte si takovou postel ve tvaru stanu, která se nejlépe hodí vaší rodině.

Najděte to, co hledáte společně s dětskou postelí typu kotec od Lano Meble

Pokud se vaše dítě již nudí tradičním vzhledem své postele, jste na správném místě, abyste do jeho pokoje přinesli opravdovou revoluci. Náš výjimečný BODZIO — borovicová postel tipi zajistí, že si vaše dítě znovu zamiluje svůj pokoj. Postel, která svým tvarem připomíná indiánský stan, není jen šancí, že se vaše dítě bude raději usínat ve svém pokoji. Dětská postel typu kotec podnítí fantazii a umožní vytvářet kreativní scénáře her. Podívejte se, jak bohatou fantazii má vaše dítě a trávěte společně výjimečné rodinné chvíle s postelí ve tvaru domku od Lano Meble.

V Lano Meble víme, co malé děti potřebují, proto jsme vytvořili jednolůžkovou postel tipi

Proč si vybrat naši jednolůžkovou postel tipi SIMBA? Především její nevšední design, který připomíná indiánský stan, zaujme dítě a ovlivňuje rozvoj jeho kreativity. Ale to samozřejmě není vše. Pevné zábrany z přírodního borovicového dřeva zaručují bezpečnost. Navíc správně zvolený materiál od firmy Lano Meble zajistí dítěti zdravý spánek. Dětská postel tipi se zásuvkami je ideálním způsobem, jak udržet pořádek v hračkách nebo schovat ložní prádlo na přístupném místě. V Lano Meble dokazujeme, že funkčnost postele wigwam může jít ruku v ruce s vynikajícím designem.

Zjistěte, jak snadno lze organizovat prostor pro dvě malé objevitele, díky chytrým řešením od Lano Meble

Zařizování pokoje pro dvě děti je skutečnou výzvou. Pro tak skvělou maminku jako jsi ty, neexistují nemožné věci! Rozhodli jsme se ti toto úkol usnadnit a vytvořili jsme naše dvojlůžkovou postel tipi TYTUS. Má dvě lůžka, na kterých mohou spát malé ratolesti. Samozřejmě se postel wigwam osvědčí i v jednolůžkovém pokoji. Pak se dodatečné lůžko nepochybně hodí při návštěvách rodiny nebo přespání kamarádů. Kromě takových vlastností, jako je vysoká kvalita dřeva, z kterého byla postel s baldachýnem vyrobena, nebo barvy bezpečné pro dítě. Zjistěte, jak tento model bude skvěle vypadat v pokoji vašich dětí!

Čím se Lano Meble odlišuje od ostatních výrobců dětského nábytku?

Stanovili jsme si za cíl spojení bezpečnosti s funkcionalitou a nádherným vzhledem dětských postelí. Není tajemstvím, že je těžké vytvořit takovou postel z přírodního dřeva, která by zároveň skvěle podporovala dobrý spánek dítěte a vypadala dobře v pokoji nejmenších. Nemáme pochybnosti, že naše postel wigwam je skvělou nabídkou pro všechny malé objevitele. Podporuje fantazii, dbá o bezpečnost nejmenších a především bude skvělou základnou pro materiál s nejlepšími parametry. Zjistěte, co v sobě skrývá naše borovicová postel domek a zásadně změníte pokoj vašeho dítěte.

Najít nejlepší postel wigwam v Lano Meble není těžké

Není dvojice dětí stejná. S tím se určitě shodneš. Právě proto jsme nemohli vytvořit jen jednu postel ve skandinávském stylu. Víme, že v každém pokoji se osvědčí jiná konfigurace nebo barva naší postele tipi. V Lano Meble ti dáváme možnost volby jednolůžkové postele tipi nebo dvojlůžkové, ale také nejzákladnější postele ve stylu wigwam. Nemáme pochybnosti, že u nás najdeš výjimečný nábytek, který si tvoje dítě ihned zamiluje. Prohlédněte si všechny postele z naší nabídky.

poznejte nás lépe
popis záhybu
nahoru
Subregion neexistuje
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium