ADA 80x160 bavlna jednolůžková dětská postel Lano Nábytek
Akce běží do 7 června 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Technické údaje
| Typ | jednolůžko |
| Model | ADA |
| Počet lidí | 1 |
| Barva | bavlna |
| Provedení | certifikovaná, bezpečná pro děti, matná |
| Velikost | 80x160 |
| Nosnost | 100 kg na každý rošt |
| Délka postele | 168 cm |
| Šířka postele | 87 cm |
| Výška postele | 71 cm |
| Hmotnost | 26 kg |
| Zábrana | součástí je pevnou vertikální zábranu |
| Žebřík | nevztahuje se |
| Šuplíky | nevztahuje se |
| Materiál šuplíků | nevztahuje se |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 160 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | nevztahuje se |
| Rám | masivní borovice, lepidlo, bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice, lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem, otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen v jedné krabici |
| Cena zahrnuje | postel, rošt, montážní sada, montážní návod |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Velikost postele | 80x160 |
| Barva postele | bavlna |
| Věk dítěte | Postýlky pro batolata (2-3 roky) |
| Typ postele | Jednolůžkové postele |
| ID materacy | 12181, 10457, 14830, 10772, 14846, 3753, 10537, 10570, 14841 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
| Doba doručení | 9-16 dní |
