MIA 80x180 kašmír jednolůžková patrová postel se zvýšenou částí Lano Nábytek
Akce běží do 21 května 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč se do MII zamilujete:
- Nepřehlédnete ho lhostejně Vyniká svým jedinečným a atraktivním designem.
- Je všestranný Může sloužit mnoha funkcím, od spaní až po místo pro učení a hraní.
- Děti ho milují Má pevné zábradlí, které zabraňují pádu dítěte.
- Na míru vám Má univerzálně montovatelný levý/pravý žebřík.
- Pečuje o vaše zdraví Barvy použité k jeho povrchové úpravě jsou 100% bezpečné pro zdraví.
- Je pevný Udrží maximální nosnost 100 kg.
Objevte postel MIA
Objevte postel MIA
MIA – kašmírová palanda 80x180 od Lano Meble
Dětský pokoj nemusí být nudný. Můžete ho proměnit v krásný a plně funkční prostor. Existuje mnoho předmětů, které mohou být perfektním doplňkem takového pokoje. Jedním z nich je krásná palanda MIA. Palanda MIA je kus nábytku, který si vaše dítě zamiluje. Všichni jsme snili o takovém místě k odpočinku, když jsme byli mladší. Může být náhradou za domeček na stromě a být plně funkčním a praktickým kusem nábytku. Je ideální pro vytvoření studijního prostoru i herního koutku. Pohodlný a robustní žebřík s jemně tvarovanými příčkami vede k relaxační podlaze. Rám postele má bezpečné zábradlí, které poskytuje ochranu i těm nejhravějším dětem.
Podpořte kreativitu svého dítěte s jedinečným designem kašmírové patrové postele MIA
Pravděpodobně si teď kladete otázku, zda je palanda MIA tou správnou volbou pro vaše dítě.Nezapomeňte také vybrat správnou matraci pro vaše dítě.Ta bude z velké části zodpovědná za pohodlí a komfort odpočinku a spánku. Dobře zvolená matrace zajišťuje regeneraci a možnost odpočinku během dne. Pokud máte jakékoli pochybnosti, podívejte se na záložku JAKOU MATRACI VYBRAT nebo nás kontaktujte.

Ke hvězdám na kašmírové dětské posteli MIA
Volný prostor ve spodní části postele si můžete uspořádat dle libosti. Je to ideální místo pro měkké pufy, nízkou knihovnu nebo barevné nádoby na hračky. Postel MIA se perfektně hodí do chlapeckého i dívčího pokoje. Kupte si ji hned teď a splňte si nejhlubší sny svého dítěte.

Ahoj, poznej mě blíž!
Než se konečně rozhodnete, seznamte se s každým z rozměrů MII, které jsou vyznačeny na obrázku níže ➔

Pro větší stabilitu doporučujeme připevnit postele atresola ke zdi*
* Dodatečná montážní služba nezahrnuje připevnění postele ke zdi
Doplňující informace o fotografiích a barvách postelí od Lano Meble
Fotografie a barvy postelí se mohou mírně lišit od skutečnosti. To je způsobeno nastavením monitoru vašeho počítače nebo jiného zařízení. Uvedené fotografie slouží pouze pro ilustrační účely.
Technické údaje
| Typ | vyvýšená postel |
| Model | MIA |
| Počet lidí | 1 |
| Barva | kašmír |
| Provedení | certifikovaná; bezpečná pro děti; matná |
| Velikost | 80x180 |
| Nosnost | 100 kg |
| Délka postele | 188 cm |
| Šířka postele | 87 cm |
| Výška postele | 174 cm |
| Hmotnost | 42 kg |
| Zábrana | nevztahuje se |
| Žebřík | rovný žebřík |
| Šuplíky | nevztahuje se |
| Materiál šuplíků | nevztahuje se |
| Zvětšení výšky | nevztahuje se |
| Možnost rozdělení na dvě postele | nevztahuje se |
| Délka matrace | 180 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Délka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Šířka matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | nevztahuje se |
| Maximální výška horní matrace | nevztahuje se |
| Rám | masivní borovice; lepidlo; bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice; lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem; otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve třech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel; rošt; montážní sada; montážní návod |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Vlastnosti postele__Možnost zvýšení prostoru mezi postelemi | Ano |
| Velikost postele | 80x180 |
| Barva postele | Kašmír |
| Věk dítěte | Postele pro školáky (7-12 let) |
| Typ postele | Vyvýšené postele |
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
| Doba doručení | 9-16 dní |
