LUK 80x190 skořicová patrová postel Lano Nábytek
Akce běží do 5 května 2026
*počítáno od následujícího pracovního dne po zadání objednávky a platí pro objednávky předplacené kartou, Klarna nebo PayPal a s dopravou GLS - v ostatních případech standardní dodací lhůta
Abychom vám ušetřili další náklady, nabízíme dopravu zdarma pro objednávky nad 5999 Kč.
Až 60 dní na vrácení vám umožní zamilovat si náš produkt.
První dva roky po nákupu jsme tu pro vás a zajišťujeme váš klid a bezpečí.
Popis
Dokumenty ke stažení
Důvody, proč si LUK zamilujete:
- myslí na bezpečnostJe navržen s ohledem na bezpečnost dětí.
- nebojí se změnLze jej přizpůsobit individuálním potřebám a preferencím.
- je dobrá investiceDětem bude sloužit mnoho let.
- rád spíBezpečnost dítěte a klidný spánek jsou pro něj prioritou.
- na míru vámMá univerzálně namontovaný L/P žebřík.
- dodržuje pravidlaSplňuje přísné bezpečnostní normy.
Postarejte se o dobré místo pro odpočinek svých nejmenších se skořicovou patrovou postelí LUK 80x190 od Lano Meble
Volba dětská postel do dětský pokoj Není to nejjednodušší. Děláte totiž vše pro to, aby vaše děti klidně usínaly a probouzely se svěží. V Lano Meble máme osvědčenou metodu, jak zařídit pokoj pro dítě zaručit dětem to nejlepší. LUK patrová postel je odpovědí na všechny potřeby vašich milovaných dětí. Nejdůležitější vlastnost patrová postel pro dítě LUK ? Samozřejmě vysoce kvalitní materiály ze kterého byl vyroben. Naše LUK patrová postel vytvořili jsme pomocí vysoce kvalitní borovicové dřevo . Je extrémně bezpečný a bude sloužit vašim nejmenším roky. Kombinace kvality a dokonalého zpracování? Toto je jednoduše definice Dětské postele LUK .
Ověřte si možnost sladění patrové postele LUK skořice do dětského pokoje
Při navrhování pokoje pro vaše děti se snažíte splnit všechny jejich sny. LUK patrová postel lze libovolně personalizovat. Rozhodněte, zda Dětská postel LUK od Lano Meble bude mít zásuvky, také se ujistěte, že máte odpovídající výška zábradlí a určit, kam umístit pohodlný žebřík . Vhodný střih LUK patrová postel se stane oblíbeným místem odpočinku vašich dětí po léta. Samozřejmě šuplíky Dětská postel LUK zda je správná matrace prvky, kterým věnujete pozornost. Nic pro vás však není tak důležité jako bezpečný a zdravý spánek vašich dětí. Nás, jako Lano Meble dbá především na bezpečnost nejmenších zákazníků. Proto jsme vytvořili LUK patrová postel , který splňuje i ty nejpřísnější požadavky rodičů.

Nechte své ratolesti znovu milovat svůj pokoj se skořicovou patrovou postelí LUK od Lano Meble
Plánujete doma menší rekonstrukci? Nebo možná připravujete pokoj pro sourozence ? Bez ohledu na to, jak dlouho hledáte vhodný nábytek do dětského pokoje, měli byste se podívat na nabídka Lano Meble . Vybíráme materiály, ze kterých naše jsou vyrobeny s velkou péčí dětské postele . Nemá cenu dělat kompromisy. Vyberte LUK patrová postel a užijte si vše, co vám může nabídnout.

Dobrý den, poznejte mě lépe!
Před konečným výběrem zkontrolujte každý rozměr GAP, označený na obrázku níže ➔

Objevte patrovou postel LUK

Další informace o fotografiích a barvách postelí od Lano Meble
Fotografie a barvy postelí se mohou mírně lišit od skutečnosti. To je způsobeno nastavením monitoru vašeho počítače nebo jiného zařízení. Uvedené fotografie jsou pouze ilustrační.
Dodatečný prostor u patrových postelí Lano - více prostoru pro svobodu a bezpečí vašeho dítěte
V kontextu dětské postele , zejména patrové postele , zvláštní vůle se vztahuje na mezeru mezi spodní a horní paluby spánku . To je klíčový prvek pro zajištění dostatečného prostoru pro dítě spící na nižší úrovni. Optimální prostor v patrových postelích zajišťuje dítěti dostatečný prostor nad hlavou, což zlepšuje pohodlí a snižuje riziko, že se při vstávání udeří. V mezaninových postelích je dodatečná vůle zvětšuje prostor pod postelí, který se často používá pro skladování nebo jednoduše usnadňuje přístup k čištění. V obou případech dodatečná světlá výška to je klíč k pohodlí, funkčnosti a bezpečnosti.
Technické údaje
| Typ | patrová postel s přistýlkou |
| Model | LUK |
| Počet lidí | 3 |
| Barva | skořicová |
| Provedení | certifikovaná; bezpečná pro děti; matná |
| Velikost | 80x190 |
| Nosnost | 100 kg na každý rošt |
| Délka postele | 198 cm |
| Šířka postele | 87 cm |
| Výška postele | 160,5 cm |
| Hmotnost | 75 kg |
| Zábrana | součástí je pevná vodorovná zábrana |
| Žebřík | rovný žebřík |
| Šuplíky | volitelně 2 šupliky (Prodává se samostatně) |
| Materiál šuplíků | dřevotříska |
| Zvětšení výšky | volitelný |
| Možnost rozdělení na dvě postele | ano |
| Délka matrace | 190 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Délka matrace na přistýlce | 180 cm |
| Šířka matrace na přistýlce | 80 cm |
| Maximální výška matrace | 13 cm |
| Maximální výška matrace na přistýlce | 8 cm |
| Maximální výška horní matrace | 13 cm |
| Rám | masivní borovice; lepidlo; bezbarvý akrylový lak |
| Lišta | masivní borovice; lepidlo |
| Údržba | otřete čistým vlhkým hadříkem; otřete suchým hadříkem |
| Balení | produkt je zabalen ve třech krabicích |
| Cena zahrnuje | postel; rošt; montážní sada; montážní návod |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Prohlášení o bezpečnosti |
| Vlastnosti postele__Zábrana v ceně | Ano |
| Vlastnosti postele__Posuvné šuplíky | Ano |
| Vlastnosti postele__Možnost zvýšení prostoru mezi postelemi | Ano |
| Vlastnosti postele__Možnost rozložení na dvě postele | Ano |
| Velikost postele | 80x190 |
| Barva postele | Skořice |
| Věk dítěte | Postele pro školáky (7-12 let) |
| Typ postele | Třílůžkové pátrové postele |
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Přistýlka matrace | 12183, 10437, 10754, 10480, 10397 |
| additional Zvýšená světlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Vynesení do bytu | 13724 |
| additional Vynesení a montáž postele | 13725 |
